RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

VALİMİZ ve MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ GÜNEYSU´DA...

VALİMİZ ve MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ GÜNEYSU´DA...

Vali Ersin Yazıcı 2014-2015 eğitim ve öğretim döneminde açılan Güneysu Kaptan Ahmet Erdoğan Anadolu İmam-Hatip Lisesini ziyaret etti.

İl Millî Eğitim Müdürü Şemsettin DURMUŞ ve Güneysu İlçe Millî Eğitim Müdürü Adem KÜLÜNK’ten bilgi alan Vali YAZICI, okulun bölgede önemli bir ihtiyacı karşıladığını söyledi.

Vali YAZICI ve beraberindekiler Kaptan Ahmet Erdoğan Anadolu İmam Hatip Lisesinde RENK Projesi kapsamında gerçekleştirilen kitap okuma etkinliğine katılarak öğrencilerle birlikte kitap okudular.

Okulun kütüphane, yemekhane, konferans salonu ve diğer bölümlerini gezen Vali YAZICI ziyaret ettiği sınıflarda öğrencilerle sohbet etti. Ülkenin kalkınıp gelişmesinde genç nesillere büyük görevler düştüğünü anlatan YAZICI, öğrencilerden buldukları her fırsatı okuyarak geçirmelerini istedi. Öğrencilerle uzun süre sohbet ederek yöneltilen soruları içtenlikle cevaplandırdı, öğrencilere sınavlarında başarılar diledi.

Ardından Kızılay Şükrü-Nurten Topçuoğlu Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi okulunu da ziyaret ederek burada incelemelerde bulundular.

valiguneysuvaliguneysuvaliguneysuvaliguneysuvaliguneysuvaliguneysu

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.