RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRKİYE DEĞER ÖDÜLLERİ YARIŞMASINDA 1.YİZ

TÜRKİYE DEĞER ÖDÜLLERİ YARIŞMASINDA 1.YİZ

Hasan Sağır İmam Hatip Ortaokulu idareci, öğretmen ve öğrencileri Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK’ı makamında ziyaret etti.

Hasan Sağır İmam Hatip Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Ravza FERHADOĞLU Türkiye Değer Ödülleri yarışmasında 1. olan resminin dijital baskısını Görsel Sanatlar Öğretmeni Merve ARDUÇ eşliğinde müdürümüze armağan etti. Okulda yapılması planlanan “Kuş Evi” projesi hakkında bilgi alan Milli Eğitim Müdürümüz projeye destek olacaklarını söyleyerek doğaya ve canlılara önem vermenin hepimizin görevi olduğunu belirtti. Hasan Sağır İmam Hatip Ortaokulu Fen Bilimleri Öğretmeni ve TÜBİTAK proje yürütücüsü Elvan SEKBAN BİLGİN yapılacak olan TÜBİTAK Fuarı hakkında bilgi verdikten sonra müdürümüzü fuara davet etti. Milli Eğitim Müdürü Yaşar KOÇAK TÜBİTAK Fuarları, resim sergileri ve diğer etkinleri yakından takip ettiklerini belirterek başarı dileklerini iletti.

17-04-201917-04-201917-04-2019

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.