RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEVFİK İLERİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRETMENLERİ AVRUPA’YA GİDİYOR…

Tevfik İleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve idarecileri Avrupa Birliği projeleri kapsamında Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş’u ziyaret etti. 
TEVFİK İLERİ MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ ÖĞRETMENLERİ AVRUPA’YA GİDİYOR…

Ziyaret sırasında Milli Eğitim Müdürümüz “Ulusal ve uluslararası projeleri çok önemsediğini, bu sayede öğretmen ve öğrencilerimiz farklı ülkelere giderek hem eğitimlerini geliştirme noktasında hem de farklı kültürlerle tanışma konusunda önemli kazanımlar elde ediyorlar. Tevfik İleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin 5 tane Avrupa Birliği projesin olmasının kendisini çok memnun ettiğini dile getirerek emeği geçen herkese teşekkür etti.

Tevfik İleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Proje sorumlusu öğretmenlerinden Yunus Ceylan’ın yazmış olduğu “AB’de İş Güvenliği Uygulamaları, AB’de Engelli Eğitim Metotları, AB’de CNC Eğitiminin İncelenmesi, Tasarlıyorum Çiziyorum, İş Sağlığı ve Güvenliği Alanında Yenilikçi Yaklaşımlar” İsimli projeler kabul görmüştür. Projeler kapsamında 17 öğretmenimiz AB ülkelerinde eğitim göreceklerdir.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.