RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

RENKLİ BAŞARILARA ÖDÜL...

Rize Valisi Ersin YAZICI, il genelinde kompozisyon, şiir ve çeşitli spor müsabakalarında dereceye giren Denizciler İlk/Ortaokulu öğrencilerini kabul etti. Ziyarette Vali Yardımcısı Mehmet KURT,  İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin DURMUŞ, Denizciler Ortaokulu Müdürü Şükrü ÇAĞLAYAN, öğretmenler ve öğrenciler hazır bulundu.
RENKLİ BAŞARILARA ÖDÜL...

Öğrenci ve okul yönetimini tek tek selamlayarak karşılayan Vali YAZICI, dereceye giren öğrencilere çeşitli hediyeler vererek hatıra fotoğrafı çektirdi. Öğrencilerle tanışarak sohbet eden Rize Valisi Ersin YAZICI, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek öğrencilere disiplinli ve düzenli bir şekilde çalışmaya devam etmeleri halinde bundan büyük faydalar göreceklerini ifade etti ve eğitim hayatlarında başarılar diledi.

Öğrencileri başarılarından dolayı tebrik eden Vali YAZICI, "Yapılan bu güzel çalışmalardan, böyle güzel sonuçlar alınması bizleri mutlu ediyor. Hepimiz okullarımıza, beldelerimize, ilçelerimize hizmet etmek için varız. Elimizden gelen desteği göstermek bizim vazifemiz. Önünüzde uzun bir yol var. Geleceğimizi emanet edeceğimiz gençler olarak başarılarınızın devamı için çalışmalarınıza devam edin" şeklinde konuştu.   Vali Yazıcı, gençlerin sportif, kültürel ve sosyal faaliyetlere katılımlarının önemli olduğunu belirterek, ´´Bu amaçla ilimizde düzenlenen müsabakalarda başarılı olup il genelinde bizi temsil eden ve dereceye giren sporcu öğrencilerimizi kutluyorum. Bu çalışmalar sırasında çocuklarımıza her türlü desteği vereceğiz" dedi.  

RENK Projesi çalışmalarının meyvelerinin alınmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Yazıcı, "İnşallah bu öğrencilerimiz diğer öğrencilerimize de örnek olacaktır. Başarılı olmak için bir hedef belirlemek ve o hedefe ulaşmak için bir program dâhilinde çalışmak lazım. Hedeflerinizi yüksek tutun. Yüksek tuttuğunuz hedeflere bugüne kadar göstermiş olduğunuz gayretli çalışmayla devam edin" diye konuştu. 

 13-03-201613-03-201613-03-201613-03-2016

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.