RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

PAZAR’da ve HEMŞİN’de RENK…

RENK (Rize’de Eğitime Nitelik Kazandırma) Projesi tanıtım ve bilgilendirme toplantıları Sayın Valimiz Ersin YAZICI’nın katılımları ile devam ediyor. Pazar İlçesinde yapılan toplantıya Pazar ve Hemşin İlçelerinin kurum yetkilileri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı...
PAZAR’da ve HEMŞİN’de RENK…

RENK (Rize’de Eğitime Nitelik Kazandırma) Projesi tanıtım ve bilgilendirme toplantıları Sayın Valimiz Ersin YAZICI’nın katılımları ile devam ediyor. Pazar İlçesinde yapılan toplantıya Pazar ve Hemşin İlçelerinin kurum yetkilileri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Programın açılışında Pazar ilçesi şube müdürü İlçesinin Eğitim-Öğretim durumu hakkında genel bilgilendirmelerde bulundu. Daha sonra Hemşin İlçe Mili Eğitim Müdürü Ali KAMBUR ilçesinde RENK Projesi ile ilgili yaptıkları çalışmalardan bahsetti.

PAZAR İlçe Kaymakamı Selçuk ASLAN RENK Projesi ile ilgili yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

İl Mili Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ; Sayın Valimizin öncülüğünde başlatılan ve akademik başarı, değerler eğitimi, paydaş işbirliği, sosyal faaliyetler, personelin mesleki gelişimi temalarını içeren RENK Projesi ile Rize ilinde eğitim adına çok daha güzel işler yapılacağına inandığını belirtti.

Sayın Vali Ersin YAZICI Rize’de Eğitime Nitelik Kazandırma (RENK) Projesinin hazırlık aşamasında tüm paydaşların fikir ve önerilerinin alındığını, ilgili tüm yöneticilerle bu konunun enine boyuna konuşulduğunu ortaklaşa çıkan kararların uygulanması basit fakat uygulandığı takdirde bir sinerji yaratacağını söyledi.

 

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.