RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKULLARDA GÖREV YAPACAK OLAN GÜVENLİK GÖREVLİLERİNE EĞİTİM VERİLDİ

OKULLARDA GÖREV YAPACAK OLAN GÜVENLİK GÖREVLİLERİNE EĞİTİM VERİLDİ

Aile, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan "Okullar ve Çevresinde Daha Güvenli Hale Getirilmesine Yönelik İşbirliği Protokolü" gereği 2019-2020 eğitim öğretim döneminde okullarda görev yapacak olan güvenlik görevlilerine İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Emniyet Müdürlüğü tarafından hazırlanan ders programı ve sunumlar doğrultusunda Rehberlik Araştırma Merkezi toplantı salonunda 140 güvenlik görevlisine verildi.

Milli Eğitim Şube Müdürleri Mehmet KİBAROĞLU, Zekeriya ÖZDEMİR'in katılımıyla verilen seminerde; öğrencilerimizin güvenli bir ortamda eğitim-öğretim görmeleri, madde bağımlılığı ve diğer zararlı alışkanlıklardan korunmaları, ayrıca okullara yönelik olası terör ve şiddet olaylarına hazırlıklı olunması amacıyla Narkotik, Asayiş, Terörle Mücadele, Etkili İletişim konularında eğitim düzenlenmiştir.

30-10-201930-10-2019

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.