RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerden Kardeş Eli Projesi...

Tevfik İleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi üç yıldır uygulamakta oldukları "Kardeş Eli Projesi" kapsamında Ortapazar İlk/Ortaokulunda çeşitli tamiratlar yaptılar.  
Öğrencilerden Kardeş Eli Projesi...

Tevfik İleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi´nin çeşitli bölümlerinde okuyan öğrenciler üç yıldır ilimizde "Kardeş Eli" adlı projeyi yürütmektedirler. Bu proje kapsamında Ortapazar İlk/Ortaokulunda yapılan tamirat çalışmaları sonucunda, okulun yeni hali için bir açılış töreni düzenlendi. Törene Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KALENDER, okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı. 

Mustafa KALENDER, açılışta yaptığı konuşmada öğrencilerimizde yardımlaşma duygusunun kazandırılmasına yönelik yapılan bu çalışma ile öğrencilerimiz hem kendilerini geliştirebiliyorlar hem de ihtiyacı olan okullarımız yeni bir görünüme kavuşuyor. Bu nedenle emeği geçen öğrencilerimize ve öğretmenlerine çok teşekkür ederim." dedi. 

Tevfik İleri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul yöneticileri ve öğretmenler okullarını tanıtan sunumu Ortapazar Ortaokulu 8. sınıf öğrenci ve velierine yaptılar. 

14-04-201714-04-201714-04-201714-04-2017

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.