RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZE "MASUMİYET" FOTOĞRAFI TAKDİM EDİLDİ

MÜDÜRÜMÜZE

Hasan Kemal Yardımcı MTAL Fotoğrafçılık Kulübü öğrencilerinden Müdürümüz KOÇAK'a güzel bir fotoğraf hediye edildi.

Okulun Fotoğrafçılık Kulübü; öğrencilerin bilgi, görgü ve yeteneklerini geliştirmek, toplumsal kurallara uyumlarını ve bir arada yaşama kültürü edinmelerini sağlamak, sosyal iletişim becerilerini geliştirmek, tarihi ve kültürel gezilerle öğrencilerde medeniyet tasavvuru oluşturmak, öğrencilere doğa sevgisini aşılama, doğa konusunda bilinçlendirme, fotoğraf çekme sanatını daha çok sevdirme ve bu konuda tecrübelerini artırma ve yaşadığı bölgenin yanında komşu illerin güzelliklerini de görüp tanıma amacıyla birçok toplum hizmeti çalışmalarını yapmakta olup bu bağlamda daha çok doğa fotoğrafı çekimi ile ilgili geziler düzenlemektedir.

Bu gezilerde ve öğrencilerin bireysel olarak yapmış oldukları fotoğraf çekiminde elde edilen ürünler yılsonunda okulda sergilenmektedir.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK bu sergiye iştirak ettiğinde ''Masumiyet'' adını verdiği fotoğrafı Okul Müdürü Vedat MAZGAL,Fotoğrafçılık Kulübü Rehber Öğretmeni Aydın KUŞ ve  kulüp öğrencileri Oktay DURSUN, Kerem BOSTAN ve Rıdvan Can SARUHAN tarafından kendisine takdim edildi. Kulübün yaptığı çalışmaları beğendiğini ve teşekkürlerini dile getiren İl Milli Eğitim Müdürümüz gezilerinin birine katılıp fotoğraf çekmek istediğini dile getirmiştir.

12-12-201912-12-201912-12-201912-12-2019

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.