RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YAŞAR KOÇAK´ın YENİ YIL MESAJI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YAŞAR KOÇAK´ın YENİ YIL MESAJI

          Uluslararası alanda en çok kullanılan sivil takvim olan Miladi takvime göre gireceğimiz yeni yılın; birliğimizin, beraberliğimizin ve kardeşlik duygularımızın daha da arttığı, gözlerimizin daima barışa, doğruluğa, kardeşliğe baktığı, yüreğimizin sevgi, saygı ve hoşgörüyle çarptığı yarınlar getireceğine inanıyorum. 2019 yılında tarihimizden gelen birikimden aldığımız gücü, sürekli değişen dünya şartlarının sağladığı fırsatlarla birleştirip eğitim ortamlarımızı bilgi ve ahlaki değerlerle yoğurmak öncelikli hedeflerimiz arasında olacaktır. Bu hedefimizi gerçekleştirirken geleceği oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel olması için her anın kıymetini bilmek gerekir.

Bu vesile ile birbirinden güzel duygu, düşünce ve ümitlerle karşıladığımız yeni yılın öğretmenlerimize, öğrencilerimize, velilerimize, tüm eğitim çalışanlarımıza, ülkemize, milletimize ve insanlığa sağlık, mutluluk, başarı, kardeşlik, huzur ve esenlikler getirmesini diliyorum.

    Yaşar KOÇAK

İl Milli Eğitim Müdürü

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.