RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ŞEMSETTİN DURMUŞ İL GENEL MECLİSİ TOPLANTISINA KATILDI.

Rize İl Genel Meclisi’nin, Kasım ayı olağan toplantılarının 16. Birleşiminin konuğu Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ ile Aile ve Sosyal Politikalar Rize İl Müdürü İdris ALTUNTAŞ oldu.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ŞEMSETTİN DURMUŞ İL GENEL MECLİSİ TOPLANTISINA KATILDI.

Meclis Başkanı Mehmet KAZANCI başkanlığında yapılan toplantıya, İl Genel Meclisi Üyelerinin yanı sıra İl Özel İdaresi Genel Sekreter Yardımcısı Ümit Hüseyin SARI, Plan, Proje Yatırım ve İnşaat Müdürü Abdülkadir UZUNOĞLU ile Encümen Müdürü Ahmet YILDIRIM katıldı.

Rize İl Özel İdaresi 2017 yılı mali bütçesinin şekillendirilmesine esas teşkil etmek üzere bütçeden ödenek alan kurumlar nezdinde Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü İdris ALTUNTAŞ İl Genel Meclisi toplantısına katılarak il genelinde yapılan ve yapılması planlanan hizmet ve yatırımlarıyla ilgili İl Genel Meclisi üyelerine bilgi verdiler. 

Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ yaptığı sunumun ardından, yaptıkları çalışmalara İl Genel Meclisi ve İl Özel idaresi olarak verilen maddi ve manevi desteklerinden ötürü başta İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet KAZANCI olmak üzere İl Genel Meclisi Üyelerine ve İl Özel İdaresi’nin Kurum Amirlerine teşekkür etti.

22-11-201622-11-201622-11-201622-11-2016

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.