RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN, GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN 83.ÖLÜM YILDÖNÜMÜ MÜNASEBETİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI

Saygı, şükran ve minnetle...
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN, GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN 83.ÖLÜM YILDÖNÜMÜ MÜNASEBETİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI

Türkiye Cumhuriyetimizin kurucusu Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün ebediyete irtihalinin 83. yıl dönümünde aziz hatırasını milletçe rahmet ve şükran duygularıyla yâd ediyoruz.

Kendisinin "en büyük eserim" dediği Türkiye Cumhuriyeti'miz, yerli, milli ve manevi değerlerimizle donanmış bir şekilde günden güne büyümekte ve dünya coğrafyasındaki tüm mazlum, masum ve mağdurların yegâne umudu haline gelmektedir.

Bu bağlamda biz eğitimciler, Türkiye Cumhuriyetini ilelebet payidar kılmak, muasır medeniyet seviyesine çıkarmak, bize teslim edilen genç nesilleri aydınlık bir geleceğe kavuşturmak, dünyadaki akranlarıyla rekabet edebilecek düzeye getirmek için tüm imkân ve kabiliyetimizle sürekli çalışıyor ve kendilerine daha müreffeh bir gelecek için çaba harcıyoruz. 

Bu duygu ve düşüncelerle, İstiklal Savaşı'mızın Başkumandanı ve Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, Millî Mücadele'mizin tüm kahramanlarını, aziz şehit ve gazilerimizi bir kez daha sevgi, saygı ve rahmet ile anıyor, saygılarımı sunuyorum.

Engin EMEN

Rize Milli Eğitim Müdürü

10-11-2021

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.