RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MAARİF MÜFETTİŞLER YILSONU TOPLANTISI YAPILDI…

2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı Maarif Müfettişleri Yıl Sonu Toplantısı 16 Haziran 2015 tarihinde Rize Öğretmenevinde yapıldı.
MAARİF MÜFETTİŞLER YILSONU TOPLANTISI YAPILDI…

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş, Maarif Müfettişleri Başkanı Nuri Aydın ve ildeki maarif müfettişleri katıldı.

Toplantı İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş ve Maarif Müfettişleri Başkanı Nuri Aydın’ın açılış konuşmasıyla başladı. Daha sonra söz alan Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş Maarif Müfettişlerinin alanla ilgili gözlemlerinin ve alandaki rehberlik konusunda çok büyük katkıları olduğunu dile getirdi. Daha sonra maarif müfettişleri grup sorumluları bölgeleriyle ilgili tespit etmiş oldukları sorunlar ve çözüm önerileri ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.

İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş’un katkıları ve müfettişler tarafından yapılan tespitler neticesinde, 2015-2016 eğitim öğretim yılında planlanacak çalışmaların rehberlik ağırlıklı yürütülmesi kararına varıldı.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.