RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurum Açma İzni ve Çalışma Ruhsatı Bulunan Özel Öğretim Kurumlarımız (18.09.2023 tarihi itibariyle)

Kurum Açma İzni ve Çalışma Ruhsatı Bulunan Özel Öğretim Kurumlarımız (18.09.2023 tarihi itibariyle)

Rize Valiliği İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde Kurum Açma İzni ve Çalışma Ruhsatı bulunan özel öğretim kurumlarımız aşağıdaki linkte yer almakta olup bu kurumlar dışında eğitim merkezi, eğitim danışmanlığı, kariyer rehberliği, eğitim koçluğu, koçluk merkezi, ödev evi/merkezi, test evi, eğitim rehberliği, öğrenci apartı, dil konuşma bozuklukları merkezi, konuşma terapisi, kekemelik tedavisi, etüt merkezi, matematik klübü vb. adlar altında açılan veya herhangi bir ad belirtilmeden Bakanlığımız uhdesinde bulunan eğitim-öğretim faaliyetlerini yürüten yerlere itibar edilmemesi gerekmektedir.

Kurum Açma İzni ve Çalışma Ruhsatı bulunmayan yerler için Bakanlığımızca hazırlanan İzinsiz Eğitim Faaliyeti İhbar sayfası üzerinden bildirimde bulunabilirsiniz.

İlimizde Müdürlüğümüzce/Bakanlığımızca kurum açma izni ve çalışma ruhsatı verilen tüm özel öğretim kurumlarının (Özel okul, kurs, rehabilitasyon merkezi, yurt vb.) listesi için tıklayınız.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.