RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kodlama Projesi Merkez Okullarımızda Tanıtıldı

Rize Valiliği´nin himayelerinde bu yıl yürütmeye başladığımız Kodlama Projesinin Merkez ilçe tanıtım toplantısı Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ ve Şube Müdürümüz Hasan TEKKE´nin katılımıyla Rehberlik Araştırma Merkezi salonunda yapıldı.
Kodlama Projesi Merkez Okullarımızda Tanıtıldı

Toplantıya Merkez ilçede bulunan ortaokulların okul müdürleri katıldı. Toplantıda projenin yürütüleceği 5. ve 6. sınıf öğrencilerimize yönelik yapılacak çalışmalar hakkında Şube Müdürümüz Hasan TEKKE genel bilgilendirme sunumu gerçekleştirdi ve yapılacak çalışmalardan örnekler verdi. 

Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ, okulların mevcut durumları ve kodlama projesi için yapılması gerekenleri anlattı. Okullarda akademik başarı için yapılması gereken çalışmalardan bahsetti. İki yıldır uyguladığımız RENK projesi ile yakalanan başarının devam etmesi için başlatılan çalışmaların devam etmesi gerektiğini vurguladı. DURMUŞ, okullarda hafta sonu kurslarında gerekli çalışmaların yapılarak öğrencilerinin takibinin yapılmasının öneminden bahsetti. Toplantı sonunda okul müdürlerinin genel ve proje hakkında sorularını yanıtlayan DURMUŞ, kodlama projesinin ilimize hayırlı olmasını diledi. 

14-12-201614-12-201614-12-2016

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.