RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İyidere Protokollüden İl Milli Eğitim Müdürü YILMAZ’a Ziyaret

İyidere Kaymakamı Orhan ALTUN, İyidere Belediye Başkanı Ahmet METE, İyidere Ak Parti İlçe Başkanı Telat TÜFEKÇİ, İl Genel Meclis Üyeleri Mehmet ŞAMLI ve Sabit KARAFAZLI Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğüne yeni atanan Ahmet Hamdi YILMAZ’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
İyidere Protokollüden İl Milli Eğitim Müdürü YILMAZ’a Ziyaret

İyidere Kaymakamı Orhan ALTUN, İyidere  Belediye Başkanı Ahmet METE, İyidere Ak Parti İlçe Başkanı Telat TÜFEKÇİ, İl Genel Meclis Üyeleri Mehmet ŞAMLI ve Sabit KARAFAZLI  Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğüne yeni atanan Ahmet Hamdi YILMAZ´a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü makamında gerçekleşen ziyarette ALTUN, METE, TÜFEKÇİ il Genel Meclis Üyeleri Ahmet Hamdi YILMAZ´a yeni görevinde başarılar dilediler. Rize’nin eğitim konusunda gerekli ve yeterli fiziki imkana sahip olduğunu ifade eden METE, eğitim ve öğretimde Rize’nin daha yüksek bir seviyeye ulaşacağına inandığını söyledi. Rize İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi YILMAZ ise yıllardır Rize’de görev yaptığını. Rize’yi hak ettiği eğitim seviyesine çıkarmak için fiziki olarak önümüzde bir engel yok. Küçük dokunuşlar ile belediyemizin, valiliğimizin, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ve benzeri paydaş kurumların desteği ile bunu başaracağımıza inanıyorum. Hedefimiz şehrimizi akademik başarının yanında sosyal, kültürel ve sanatsal alanlarda iyi bir noktaya getirmektir" dedi. 

07-08-2017

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.