RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İSTİKLAL ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ KAHVALTIDA VALİ İLE BULUŞTU...

Rize Valisi Ersin YAZICI ile İstiklal Ortaokulu 7/C Sınıfı öğrencileri kahvaltıda bir araya geldi. Düzenlenen kahvaltıya Vali Yardımcısı Mehmet KURT,  İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin DURMUŞ, Şube Müdürü Cünayt KAMACI, İstiklal Ortaokulu yöneticileri ile öğrenciler katıldı.
İSTİKLAL ORTAOKULU ÖĞRENCİLERİ KAHVALTIDA VALİ İLE BULUŞTU...

Rize Valisi Ersin YAZICI kahvaltısını kahvaltı sırasında öğrencilerin arasına oturarak istek ve ihtiyaçlarını dinledi. Öğrencilerle bir araya gelmekten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali YAZICI, sözlerine şöyle devam etti: "Başarı kriterimiz, ne kadar çok öğrencimize dokunabilirsek, onları ne kadar çok mutlu edebilirsek, bizim için gerçek başarı budur. Bütün işlerimizi öteleyebiliriz ama gençler konusunda başlattığımız çalışmaları ötelemeyeceğiz. Başlattığımız çalışmaları sürdüreceğiz. Bizim amacımız çocuklarımızı nasıl daha fazla sosyal hayatta nasıl kültürde, sporda, eğitimde buluştururuz. Her şey çocuklarımız için ama asıl yarınlarımız için. Bugünleri iyi değerlendirirseniz yarın güzel günler bizleri bekliyor demektir "ifadelerini kullandı. Geleceğin teminatı çocuklarla yakından ilgilenerek onlarla sohbet eden Vali YAZICI, öğrencilere çeşitli sorular sordu. Neşeli geçen anların ardından öğrencilere böylesine güzel projelerin içerisinde oldukları için çok şanslı olduklarını söyledi. Yeni neslin bilgili ve donanımlı yetişmesinin görevleri olduğunu ifade eden Vali YAZICI, "Yarınlarımızı onlara teslim edeceğiz. Bu nedenle Rize´mizde çocuklarımıza eğitime dair birçok yeniliği sunuyor ve buluşturuyoruz" dedi. Fırsat buldukça böyle etkinliklerin yapılacağını aktaran, birlik ve beraberlik içerisinde olduklarında her işin üstesinden geleceklerini ifade eden Vali YAZICI, okul yönetimine eğitime ve öğrencilere verdikleri destekden dolayı teşekkür etti. Kahvaltı programı, Vali YAZICI´nın öğrencilere kitap dağıtımı ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.

07-03-201607-03-201607-03-201607-03-201607-03-201607-03-2016

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.