RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YAŞAR KOÇAK’ın GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YAŞAR KOÇAK’ın GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

11 Aralık 2018 tarihi itibariyle Rize Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım. Sinesinden siyaset, sanat, spor ve iş dünyasında söz sahibi olan nice başarılı, ünlü kişiler çıkarmış, en önemlisi de vizyon sahibi lider olarak Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın baba ocağı olan doğa harikası Rize’mizde eğitim adına bu sorumluluğu üstlenmenin, bu görevi yapacak olmanın heyecanını ve onurunu yaşıyorum. Rize eğitimine, geleceğimizin mimarı olan çocuklarımıza ve gençlerimize daha iyi bir gelecek hazırlamak adına bizleri bu göreve layık görenlere şükranlarımı arz ediyorum.

İş ve gönül birliği içerisinde ilimizi her alanda başarıya taşıma, eğitimin niteliğini artırma amacında olup, paylaşımcı bir anlayışla bugüne kadar yapılmış olan güzel ve kalıcı çalışmaları daha da geliştirebilmek, bu çalışmalara yenilerini de ekleyebilmek gayesinde, ekip ruhuyla çok daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Bu vesile ile geçtiğimiz ay beklenmedik şekilde hakkın rahmetine kavuşan, uzun yıllar Rize’nin değişik eğitim kademelerinde görev yapmış Milli Eğitim Müdürü merhum Ahmet Hamdi YILMAZ’ı rahmet ve minnetle anıyorum.

 

Bu güzel şehre atanmış olmamın, şahsım, il, ilçe ve okul yöneticileri, öğretmen, veli ve başımızın tacı evlatlarımız için, şehrimizin ve ülkemizin yarınları için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

 

 

                                                                                                  Yaşar KOÇAK

                                                                                              Milli Eğitim Müdürü

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.