RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Engin EMEN'in Yeni Eğitim Öğretim Dönemi Mesajı

Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Engin EMEN yeni eğitim öğretim dönemi dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Engin EMEN'in Yeni Eğitim Öğretim Dönemi Mesajı

2021-2022 Eğitim Öğretim yılının ikinci dönemine 07.02.2022 Pazartesi günü başlayacak olmanın sevincini ve coşkusunu yürekten paylaşıyorum. Yeni dönemin tüm öğrencilerimiz için başarı, sağlık ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum.

Eğitim ve öğretim; çağın gereklerine uygun olarak sürekli değişen, gelişen, birikim ve tecrübeler ışığında yenilenen bir süreçtir. Eğitim insanı değerli kılar ve toplumu yüceltir. Biz de bu bilinçle Milli Eğitim Müdürlüğü olarak başarıyı arttırmak için her zaman daha iyiye ulaşmayı hedefliyor ve daha nitelikli bir eğitim için çabalıyoruz.

Değerli Öğretmen Arkadaşlarım,

2021-2022 Eğitim Öğretim yılının ikinci dönemi ile birlikte bizlere emanet edilen evlatlarımızı geleceğe hazırlamak, onların geleceğe güvenle bakabilemelerini sağlamak adına göstereceğiniz gayret ve fedakarlıklar dolayısıyla şahsınıza teşekkür ederim. 

Sevgili Öğrenciler,

Kısa bir tatil sonrası yeni bir heyecan ve umutla sınıfları dolduruyorsunuz. Sizlerden beklentimiz sağlam bir inanç ve istekle derslerinize sımsıkı sarılarak hayalini kurduğunuz hedeflerinize ulaşmak için azami gayret göstermenizdir. 

Sayın Veliler,

Bizlere emanet ettiğiniz öğrencilerimizin fenni, milli, manevi ve ahlaki yönden gelişimi için tüm imkanlarımızla elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret göstermekteyiz. Bu süreçte siz kıymetli velilerin öğrencilerimizin başarısında büyük rol üstlendiğinizi biliyor; eğitim faaliyetlerinin başarılarla taçlandırılması için her zaman desteğinizi bekliyoruz.

2021-2022 Eğitim Öğretim yılı ikinci döneminin öğretmen, öğrenci ve velilerimize hayırlı olmasını diler; tüm eğitim camiasına sağlık, mutluluk ve başarılarla dolu bir dönem olmasını temenni ederim.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.