RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gülbahar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Z Kütüphane Açılışı Yapıldı.

Gülbahar Hatun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Z-Kütüphane Açılışı Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Ders Kitapları ve Yayımlar Daire Başkanı Ercan ŞEN´in katılımıyla yapıldı
Gülbahar Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Z Kütüphane Açılışı Yapıldı.

Rize Merkez Gülbahar Hatun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi Zenginleştirilmiş Kütüphane açılışına  Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Ders Kitapları ve Yayımlar Daire Başkanı Ercan ŞEN, Rize Milli Eğitim Müdür Vekili Salih YELKENCİ, Şube Müdürlerimiz Besim ACAR, Hasan TEKKE, Mehmet KİBAROĞLU, Kütüphane Müdürü Berna AĞYÜZ, STK Temsilcileri ve okul müdürleri katıldı.

Açılış programında konuşan okul müdürü Nilgün DÜLGER, "Zenginleştirilmiş kütüphane öğrencilerimize ödev hazırlama, çıktı alma ve dijital öğrenme içerikleriyle çalışma yapma şansı sağlayacaktır. Bunun yanu sıra Z-Kütüphanemiz sayesinde öğrencilerimizin yapacakları araştırmalarda daha eğlenceli hale gelecektir"dedi.

Milli Eğitim Bakanlığı Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Ders Kitapları ve Yayımlar Daire Başkanı Ercan ŞEN yapmış olduğu konuşmada" Bugün bu okulumuzda açılışını gerçekleştireceğimiz Z-Kütüphane Türkiye´de açtığımız 900. okul kütüphanesi olacaktır. Öğrencilerin okuma kültürü kazanması için yaptığımız kütüphaneler zengin içerikleriyle öğrencilerimize geniş bir ufuk açacaktır" dedi.

Kurdele kesiminden sonra Zenginleştirilmiş kütüphane davetliler tarafından gezildi.

30-12-201630-12-201630-12-201630-12-201630-12-2016
30-12-2016

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.