RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

FINDIKLI ’da, ARDEŞEN’ de, ÇAMLIHEMŞİN’ de RENK…

RENK (Rize’de Eğitime Nitelik Kazandırma) Projesi tanıtım toplantısı 16 EKİM Perşembe günü Fındıklı ve Ardeşen İlçelerinde yapıldı...
FINDIKLI ’da,  ARDEŞEN’ de,  ÇAMLIHEMŞİN’ de RENK…

RENK (Rize’de Eğitime Nitelik Kazandırma) Projesi tanıtım toplantısı 16 EKİM Perşembe günü Fındıklı ve Ardeşen İlçelerinde yapıldı.

İl Mili Eğitim Müdürü Şemsettin DURMUŞ konuşmalarında;  “Sayın Valimizin koordinatörlüğünde başlatılan RENK Projesi toplantılarının bu derece geniş katılımlı olması bizleri fazlası ile heyecanlandırmaktadır. Proje içerisinde bulunan esasların uygulanması ve takip edilmesi halinde başarısız olmak neredeyse imkânsızdır. Hep birlikte el ele verip elimizi taşın altına koymamız gereklidir” dedi.

İlçe Kaymakamları; İlçelerinin eğitim-Öğretim durumları hakkında bilgiler vererek RENK Projesi hakkında başlattıkları çalışmalardan bahsettiler. 

Sayın Valimiz proje ile ilgili görüşlerini dile getirdiler. Proje esaslarının uygulama aşamasını da bizzat takip edeceklerini, zaten bir işin başarıya ulaşmasının yolunun inanmaktan, takip etmekten ve çalışmaktan geçtiğini ifade ettiler. 

 

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.