RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DEREPAZARI ve KALKANDERE’DE RENK…

Sayın Valimiz öncülüğünde Rize’de yürütülen RENK projesi tanıtım toplantıları 7 Ekim 2014 günü saat 14.00 da Kalkandere ilçesinden de katılımcılar ile beraber Derepazarı ilçesi Anadolu Lisesi salonunda yapıldı...
DEREPAZARI ve KALKANDERE’DE RENK…

Sayın Valimiz öncülüğünde Rize’de yürütülen RENK projesi tanıtım toplantıları 7 Ekim 2014 günü saat 14.00 da Kalkandere ilçesinden de katılımcılar ile beraber Derepazarı ilçesi Anadolu Lisesi salonunda yapıldı.

 

RENK projesi tanıtım toplantısına Derepazarı ve Kalkandere ilçelerinden çok sayıda okul yöneticisi, öğretmenler, daire amirleri, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, Okul Aile Birliği temsilcileri ve Belediye Başkanları katıldı.

 

İl Mili Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ; Sayın Valimizin öncülüğünde başlatılan ve akademik başarı, değerler eğitimi, paydaş işbirliği, sosyal faaliyetler, personelin mesleki gelişimi temalarını içeren RENK Projesi ile Rize ilinde eğitim adına çok daha güzel işler yapılacağına inandığını belirtti.

 

Toplantıda Derepazarı Kaymakamı Adem CAN ve Kalkandere Kaymakamı Abdulkadir Umut KASMAN ilçelerinin eğitim öğretim durumları ve RENK projesi hakkında ilçelerinde yaptıkları çalışmalardan bahsettiler.

 

Sayın Valimiz proje ile ilgili görüşlerini dile getirdiler. Proje esaslarının uygulama aşamasında bizzat takip edeceklerini, hepimizin birer eğitim neferi olarak eğitim öğretim adına elimizden geleni gönlümüzü de koyarak yapmamız gerektiğini ifade ettiler. 

 

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.