RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇAYELİ´ de RENK…

Rize de Eğitime Nitelik Kazandırma(RENK)projesi tanıtım toplantısı 14 Ekim 2014 tarihinde Sayın Valimiz Ersin YAZICI’ nın da katılımlarıyla Çayeli ilçesinde yapıldı...
ÇAYELİ´ de RENK…

Rize de Eğitime Nitelik Kazandırma(RENK)projesi tanıtım toplantısı 14 Ekim 2014 tarihinde Sayın Valimiz Ersin YAZICI’ nın da katılımlarıyla Çayeli ilçesinde yapıldı.

Toplantıda Çayeli Kaymakamı Turgay ÜNSAL Çayeli ilçesindeki eğitim-öğretim durumu hakkında bilgiler verdi. Projenin Çayeli ilçesinde tüm paydaşları ile uygulanmaya başladığını söyledi.

Rize de Eğitime Nitelik Kazandırma (RENK) Projesi hakkında İl Milli Eğitim Müdürümüz Şemsettin DURMUŞ konuşmalarında;

Günümüz toplumları birbirleriyle yarış noktasında çok ciddi mücadeleler yapmaktadırlar. Bu yarışta bizlerin de yer alabilmemizin tek yolu eğitimden geçmektedir.

Rize de bu projenin Sayın Valimizin himayelerinde sürdürülmesi ve bizzat takip ediliyor olması bizler için çok önemlidir. Aldığımız bu güçle Rize’yi eğitim alanında layık olduğu yere hep beraber daha gönülden çalışarak getireceğimize inanıyorum.

Sayın Valimiz proje ile ilgili görüşlerini dile getirdiler. Proje esaslarının uygulama aşamasında bizzat takip edeceklerini, hepimizin birer eğitim neferi olarak eğitim öğretim adına elimizden geleni gönlümüzü de koyarak yapmamız gerektiğini ifade ettiler. 

 

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.