RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BEYNİMİZİN SIRLARI…

6 Nisan Pazartesi günü saat 13.30’da  İsmail Kahraman Kültür Merkezinde Fatma Nuri Erkan Bilim Sanat Merkezi ve Rize TOBB Fen Lisesi tarafından “Beynin Sırları” konulu konferans organize edildi.
BEYNİMİZİN SIRLARI…

Konferans Hacettepe Üniversitesi öğretim üyesi Sinirbilimci Serkan Karaismailoğlu tarafından sunuldu. Konferansa; Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Kazancı,  İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin Durmuş,  il, ilçe kurum ve okul yöneticileriyle birçok veli ve katıldı. Yoğun ilgi gören konferansta Serkan Karaismailoğlu Sinirbilimin son bulguları ışığında yaşamımızı doğrudan etkileyen birçok konuda anlaşılabilir, tartışılabilir, uygulanabilir ve olabildiğince eğlenceli şekilde bilgilendirmeyi amaçlayan bir sunum yaptı.

Belediye Başkanımız Prof. Dr. Reşat Kasap ve İl Milli Eğitim Müdürü Şemsettin DURMUŞ günün anısına kendisine hediyeler taktim ettiler.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.