RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ANSIZIN GELEN ACI KAYBIMIZ….

ANSIZIN GELEN ACI KAYBIMIZ….

 İl Milli Eğitim Müdürümüz, çok değerli büyüğümüz Ahmet Hamdi YILMAZ 10 Kasım 2018 Cumartesi akşamı geçirdiği kalp krizi sonucu Hakk’ın rahmetine kavuştu.

Pazar günü İkindi namazını müteakip kılınan cenaze namazına; Yılmaz ailesinin yanı sıra, Milli Eğitim Bakanlığı Bakan Yardımcısı İbrahim ER, Rize Milletvekili Muhammed AVCI, Rize Valisi Kemal ÇEBER, Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat KASAP, Milli Eğitim Bakanlığı üst düzey yöneticileri, Cumhuriyet Başsavcısı Önder Kemal SEKÜCÜ, Adalet Komisyonu Başkanı Özkan TAVUZ, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin KARAMAN, Baro Başkanı Av. Ümit PEÇE, ÇAYKUR Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Ziya ALİM, İl Müftüsü İsmail YALÇIN, AK Parti Rize İl Başkanı İshak ALİM, MHP Rize İl Başkanı İhsan ALKAN, İl Emniyet Müdürü Altuğ VERDİ, İl Jandarma Komutanı Kıdemli Albay Hakan DEDEBAĞI, İl Genel Meclis Başkanı Mehmet KAZANCI, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ile Trabzon ve Artvin başta olmak üzere çevre il ve ilçe milli eğitim müdürleri ve personeli ile öğretmenler, ilçe ve belde belediye başkanları, kaymakamlar, kamu kurum ve kuruluşları ve sivil toplum örgütleri temsilcileri ile öğrenciler ve çok sayıda vatandaş katıldı. YILMAZ’ın kardeşi Mustafa YILMAZ’ ın kıldırdığı cenaze namazının ardından Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hızır AKTAŞ cenaze duasını yaptırdı ve daha sonra İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi YILMAZ´ ın cenazesi Güneysu ilçesi Kıbledağı köyündeki aile mezarlığına defnedildi. Cenaze namazı öncesi ve sonrasında Yılmaz ailesi taziyeleri kabul etti.

Uzun yıllar Rize’nin değişik eğitim kademelerinde bulunan ve her daim bu uğurda fedakârca çalışan, eğitim vizyonunun yanında çevresinde önyargısız, samimi kişiliğiyle tanınan İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Hamdi YILMAZ’ı ansızın yaşadığımız acı kaybımızın üzüntüsüyle, eğitim camiamıza, sevenlerine ve ailesine baş sağlığı dileriz.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.