RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü

Zehra Usta Özel Eğitim Uygulama Merkezi´nde eğitim gören down sendromlu öğrencilerimiz 21 mart Down Sendromu Farkındalık Günü nedeniyle Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa KALENDER´i ziyaret ettiler. 
21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü

Milli Eğitim Müdürlüğü makamında gerçekleştirilen ziyarete Şube Müdürümüz Mehmet KİBAROĞLU, Zehra Usta Özel Eğitim Uygulama Merkezi okul yöneticileri, öğretmenleri ve down sendromlu öğrencilerimiz katıldı.

Milli Eğitim Müdür Vekilimiz Mustafa KALENDER, ziyaretlerinden dolayı öğrencilere ve öğretmenlerine teşekkür etti. Mustafa KALENDER “Down Sendromlu çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimi yaşıtlarına göre daha farklıdır. Ancak uygun eğitim programları ile toplum hayatına başarı ile uyum sağlayabilmektedirler. Down Sendromlu çocuklarımızın eğitimi ile ilgili yaptığınız farkındalık çalışmalarınız için sizleri tebrik ediyorum. Emekleriniz down sendromlu öğrencilerimiz ve aileleri için gerçekten çok önemlidir." dedi. 

Ziyarette üzerinde 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü yazan pasta kesildi ve hatıra fotoğrafı çekildi. 

21-03-201721-03-201721-03-2017

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.