RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZA ÖZEL VİDEOMUZ YAYINDA!

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMIMIZA ÖZEL VİDEOMUZ YAYINDA!

  Mustafa Kemal Atatürk'ün ve silah arkadaşlarının Samsun'a çıkmasıyla ateşlenen milli mücadele ruhunun 101. yılını evlerimizde coşku ile kutlarken, spora ve gençliğe adanmış bir bayramı daha kucaklamanın keyfini yaşıyoruz. Bütün ümidimizin gençlikte olduğu, umut dolu yarınlara yelken açarken, içinden geçtiğimiz olağanüstü zamanlarda gelecek için ümitvar oluşumuzu da gençlerimize borçluyuz.

  101 sene önce kıvılcım halinde iken kor bir aleve dönüşen milli mücadele ruhumuzun, bugün içinde bulunduğumuz şartlarla mücadele ederken bizlere en büyük ilham kaynağı olduğunu bir kez daha görüyoruz. Evlerinde bayramı kutlamak mecburiyetinde kalan gençlerimizin ise her şart ve durumda, içlerindeki azmi, spor aşkını ve hayata devam etme azimlerini koruduklarını görerek daha da  umutlanıyoruz.

  19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımızı kutlamak için hazırladığımız videomuzda yer alan başta Sayın Valimiz Kemal ÇEBER, Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK ve Güneysu Spor Lisemizin kıymetli öğrencileri, öğretmenleri ile idarecilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz. 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramımız kutlu olsun!

 

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.