KODLARİZE KODLAMA TURNUVASI 3. TUR PUAN DURUMU

Sıra Takım Okul 1. Öğrenci 2. Öğrenci 1. Tur Puanı 2. Tur Puanı 3. Tur Puanı Toplam Puan
1 BeyazKod ÇAYELİ - BEYAZSU ORTAOKULU Yusuf Taha ŞİMŞEK Rabia YILDIRIM 40 73 79 192
2 YILDIZ ATMACALAR KALKANDERE - ATATÜRK ORTAOKULU EMİRHAN KAYACI EBUBEKİR KAVRAK 35 73 75 183
3 Alparitma ARDEŞEN - ALPARSLAN ORTAOKULU Eren CİVAOĞLU Selen Nihal BIYIK 36 63 69 168
4 2.ye Bol Şans MERKEZ - ÇAYKUR ORTAOKULU Yağmur TÜL Yiğit Efe GÜLER 36 69 61 166
5 Twins Team MERKEZ - MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU Ege KURNAZ Efe KURNAZ 40 68 56 164
6 KODLALAZ1 ARDEŞEN - YAVUZ SELİM ORTAOKULU Ömer Uzun Özlem Bakoğlu 40 63 59 162
7 KODLALAZ3 ARDEŞEN - YAVUZ SELİM ORTAOKULU Berkay İnceler Muhammet İslamoğlu 40 38 66 144
8 Winner Team MERKEZ - MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU Erhan ÇALIKOĞLU Muzaffercan OCAK 15 72 57 144
9 Girişimciler ÇAYELİ - BÜYÜKKÖY ORTAOKULU Berre BOSTAN Ecrin PEHLİVAN 40 46 56 142
10 Klavyeci Parmaklar GÜNEYSU - KAPTAN AHMET ERDOĞAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ Kerem Sarıhan Tayyip Celil Çavuşoğlu 34 58 49 141
11 Mavi Papatya PAZAR - AHMET TAHTAKILIÇ ORTAOKULU Cansu Nebioğlu Rabia Bekiroğlu 33 72 31 136
12 Kod Dehaları MERKEZ - BOĞAZ ORTAOKULU İrfan Efe Arıman Mehmet Efe Mete 34 59 43 136
13 KARTALLAR MERKEZ - RİZE İMAM HATİP ORTAOKULU AHMET DEVLİ AHMET TAYYİP KAVALCI 36 61 36 133
14 5329 MERKEZ - BOĞAZ ORTAOKULU Kerem Kolotoğlu Ali Hakan Al 34 64 33 131
15 Geliştiriciler MERKEZ - REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU Emir Kaptan Yiğit Kağan Artan 28 56 46 130
16 Şimşek MERKEZ - BOĞAZ ORTAOKULU Ahmet Yiğit Bak Yusuf Bükey 36 63 29 128
17 Proje Takımı ÇAYELİ - BÜYÜKKÖY ORTAOKULU Gülberra DEMİRBAŞ Gülfe KANDEMİR 36 39 53 128
18 Santraforlar PAZAR - TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI ORTAOKULU Efe ÇATAN Yavuz MEMİŞOĞLU 30 50 47 127
19 Teknokod MERKEZ - BOĞAZ ORTAOKULU Yılmaz Ayaz Bayazıt Kerem Hocaoğlu 28 57 35 120
20 KODLAMACA KALKANDERE - ATATÜRK ORTAOKULU SUDE NAZ ÖZTÜRK CEMRE NUR ARMAĞAN 36 42 41 119
21 ÇAYKOD ÇAYELİ - MERKEZ ATATÜRK ORTAOKULU EFE URAL EYLÜL ÇOLAK 30 34 50 114
22 Scratch Team PAZAR - HABERAL VAKFI YAŞAR VE MEDİNEHABERAL ORTAOKULU Hakan Kaan KAŞIKCI Muhammet Enes ÖZKAN 16 44 50 110
23 Atmacalar PAZAR - AHMET TAHTAKILIÇ ORTAOKULU Umut Çakır Elyasa Sütlü 38 46 22 106
24 Yıldızlar ARDEŞEN - ALPARSLAN ORTAOKULU Hazal Aytemiz Tuğçe Ataseven 24 47 35 106
25 Parlayan Yıldızlar PAZAR - AHMET TAHTAKILIÇ ORTAOKULU Ceren Şanlı Mustafa Hasçelik 27 50 27 104
26 TEAM 10 MERKEZ - MERKEZ ATATÜRK ORTAOKULU Umut MARANGOZ Saltuk Buğra ARIMAN 10 65 27 102
27 Hürkuş Takımı GÜNEYSU - ÖZEL GÜNEYSU OKULLARI ORTAOKULU BERRA NUR ÇEPNİ ASLIHAN ÇAĞLA KALENDER 40 38 24 102
28 TEAM 7 MERKEZ - MERKEZ ATATÜRK ORTAOKULU Berat TURANLI Ahmet Durmuş YILMAZ 20 52 29 101
29 AFMAY ÇAYELİ - YAMANTÜRK ORTAOKULU MERT ALİ YELKENCİ ARDA FAZLA 17 29 55 101
30 Miad MERKEZ - REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU Mina Zeynep Çolak Adem Mahmutoğlu 12 40 44 96
31 Teknoloji Takımı GÜNEYSU - ÖZEL GÜNEYSU OKULLARI ORTAOKULU BUGLEM BÜYÜK ZEYNEP NİSA YAĞCI 20 44 30 94
32 KODMAN MERKEZ - RİZE İMAM HATİP ORTAOKULU ARDA BAŞ MUHAMMED UBEYDE ÇAP 30 41 20 91
33 BOZKIRKOD MERKEZ - RİZE İMAM HATİP ORTAOKULU ERDEM SARI EYÜP BAKİ DEMİR 26 31 33 90
34 Liviny Life MERKEZ - MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU Yusuf Yiğit Şen Batuhan Satır 24 18 47 89
35 HARİKA KODLA ÇAYELİ - MERKEZ ATATÜRK ORTAOKULU KEREM DURSUN SEDEF YILMAZ 20 30 37 87
36 KODLALAZ2 ARDEŞEN - YAVUZ SELİM ORTAOKULU Batuhan Çöl Tuğrul Osman Sormaz 36 37 12 85
37 Bilinmeyen İksir MERKEZ - REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU Gamze Benli Eflal Mollamehmetoğlu 16 37 31 84
38 EnAs MERKEZ - REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU Aslı Tuğçe Avcı Enes Kamil Kahveci 20 35 28 83
39 Bilişim Kurtları MERKEZ - REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU Asya Olpak Berra Öksüz 28 35 20 83
40 MEGA ZEKALAR MERKEZ - ÇAYKUR ORTAOKULU ZÜLEYHA GÖVDELİ TUĞÇE AKSOY 34 21 25 80
41 MuMu MERKEZ - REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU Mustafa Sazkaya Muhammet Ali Turna 4 36 38 78
42 KODLAMA DELİLERİ ÇAYELİ - MERKEZ ATATÜRK ORTAOKULU YUSUF GÜNAYDIN FURKAN TAHİR YILDIZ 17 21 40 78
43 Gizli Forvet PAZAR - TOPLU KONUT İDARESİ BAŞKANLIĞI ORTAOKULU Fatih Kaan MEMİŞOĞLU Muhammed Emin DEMİRCİOĞLU 22 38 18 78
44 YAGA MERKEZ - BOĞAZ ORTAOKULU Dila Zeren Coruh Kemal Baran Tuğcu 20 38 19 77
45 MASTERLAR MERKEZ - ÇAYKUR ORTAOKULU NAZ ASLANOL ZEYNEP NEVA KILIÇ 13 35 29 77
46 404 ARDEŞEN - ALPARSLAN ORTAOKULU Mert Ali SAĞLAM Muhammed Ali YEĞİN 16 28 31 75
47 PROGRAM MASTERS ÇAYELİ - YAMANTÜRK ORTAOKULU ALİ HAKTAN YILDIRIM YASİN ALPEREN ÇOMOĞLU 17 33 25 75
48 Efeler MERKEZ - REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU Kemal Efe Gültekin Kerem Tevetoğlu 20 28 26 74
49 ESNQ ÇAYELİ - BÜYÜKKÖY ORTAOKULU Ercan HACIOĞLU Sıraç KOÇ 28 31 15 74
50 Game Team MERKEZ - MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU Mustafa Görkem Genç Muhammed Talha Çakar 10 13 48 71
51 DijitalYerliler Takımı GÜNEYSU - ÖZEL GÜNEYSU OKULLARI ORTAOKULU İZGİ DURU BİRİNCİ FEYZA BAŞ 32 18 21 71
52 ROBOT CADILARI PAZAR - ÖZEL ÇÖZÜM ORTAOKULU Çiçek MAÇÇA NİSANUR CANCA 24 28 18 70
53 YENİLMEZLER MERKEZ - ÇAYKUR ORTAOKULU Hasan Mirza BOZKURT HAVVANUR ÇAN 21 21 28 70
54 Gölge Takımı GÜNEYSU - KAPTAN AHMET ERDOĞAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ Yiğit Akarsu Muhammet Enes Akarsu 22 20 26 68
55 MERKEZİN GÜLLERİ ÇAYELİ - MERKEZ ATATÜRK ORTAOKULU HANİFE BERRA GÜMÜŞLER AZRA HERVENİK 29 14 25 68
56 KODADIATMACA KALKANDERE - ATATÜRK ORTAOKULU MELİSA DUMANGÖZ ZEYNEP EYŞAN ALTUN 30 20 16 66
57 Power Supply KALKANDERE - ÇAYIRLI ORTAOKULU Ahmet Fergun GÜVELİ Fatmanur KENAN 12 27 27 66
58 Kod Kurtları MERKEZ - BOĞAZ ORTAOKULU Emir Buyuran Emrullah Yener 20 34 11 65
59 FlapJack53 İKİZDERE - ATATÜRK ORTAOKULU Atahan GÜN Ahmet Efe AKSU 12 24 27 63
60 Atlantis İKİZDERE - ATATÜRK ORTAOKULU Semanur ALBAYRAK Alper ABDURRAHMANOĞLU 24 18 21 63
61 Mavi Tavşan MERKEZ - REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU Hayrunisa Okumuş Gökçe Beren Berktaş 4 35 23 62
62 teknotakım GÜNEYSU - KAPTAN AHMET ERDOĞAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ Muhammet Yasir Şahintürk Eyüp Sultan Sancaktutan 32 30 0 62
63 Klavye Delikanlıları GÜNEYSU - KAPTAN AHMET ERDOĞAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ Muhammet Furkan Taşkın Ömer Bulut 27 16 19 62
64 A Takımı MERKEZ - MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU Ayberk Doruk Akıntürk Anıl ÖZKAN 26 18 16 60
65 Egelim MERKEZ - REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU Ege Rasim Gültürk Selim Yerebakan 14 28 18 60
66 Mets MERKEZ - REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU Mehmet Bal Samet Çoruh 20 14 26 60
67 Teknoloji Yıldızları ARDEŞEN - ALPARSLAN ORTAOKULU Nisanur Büyüksofuoğlu Ayşenur Saymaz 12 26 22 60
68 Süper Havuçlar MERKEZ - ÇAYKUR ORTAOKULU Enes KARAOĞLU Yağız ÖZCAN 0 14 46 60
69 Boğaz-2 MERKEZ - BOĞAZ ORTAOKULU Eymen ÇIRAK Burak MİDİLLİ 32 26 0 58
70 SON SERÜVEN İYİDERE - İMAM HATİP ORTAOKULU BEKİR ÇAĞRI KONT CENGİZ AYNACI 23 21 14 58
71 Organik Vadi Kodluyor HEMŞİN - MERKEZ ORTAOKULU Burak BİRLİK Arda Arif YAZICI 12 25 21 58
72 Teknokızlar ÇAMLIHEMŞİN - ÇAMLIHEMŞİN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ Sevde KARAMAN Sinem KOBAN 10 24 23 57
73 OĞUZLAR ÇAYELİ - MERKEZ ATATÜRK ORTAOKULU OĞUZHAN NAROĞLU OĞUZ KAAN SAKLI 14 13 30 57
74 Kod Kahramanları MERKEZ - DÖRTYOL ŞEHİT HALİL SADIKOĞLU ORTAOKULU Ege Tuncay ŞAFAK Hatice KILIÇ 12 17 27 56
75 Bulldozer İKİZDERE - ATATÜRK ORTAOKULU Osman Bilgehan KUY Yunus Emre TIĞCI 16 27 13 56
76 KODLAYICILAR MERKEZ - ÇAYKUR ORTAOKULU YUNUS EMRE ÖZTÜRK MUSTAFA EREN ÖZTÜRK 24 20 11 55
77 Hydra ARDEŞEN - ALPARSLAN ORTAOKULU Doruk YAZICI Muhammet GÖRAL 8 32 15 55
78 Mavi Kantaron GÜNEYSU - KAPTAN AHMET ERDOĞAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ Ali Eren Köse Tarık Ahmet Çelik 29 0 25 54
79 GÜÇ BİZDE KALKANDERE - ATATÜRK ORTAOKULU ZAHİDE MEDİNE EKİCİ ELİF YILMAZ 18 25 10 53
80 Şanslılar ARDEŞEN - ALPARSLAN ORTAOKULU Sultan Ahmet OKUMUŞ Mert Recep YEYİN 12 34 6 52
81 KEKOLAZTR53 ÇAYELİ - YAMANTÜRK ORTAOKULU İBRAHİM ATİŞ EYMEN RIDVAN KAR 10 25 16 51
82 Blok Kafalar MERKEZ - DÖRTYOL ŞEHİT HALİL SADIKOĞLU ORTAOKULU Aleyna ŞEN Su DEMİRCAN 8 22 20 50
83 TufanDoğan MERKEZ - REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU Mustafa Kağan Akdoğan Doruk Tufanoğlu 20 15 13 48
84 PİROLAR PAZAR - ÖZEL ÇÖZÜM ORTAOKULU ŞEVVAL EKSİLMEZ ELVİN CERİTOĞLU 13 13 22 48
85 GÖZLÜKLÜLER MERKEZ - ÇAYKUR ORTAOKULU YUSUF KAYRA KARBUZ EREN PEHLİVAN 2 27 18 47
86 RÜYA TAKIMI KALKANDERE - ATATÜRK ORTAOKULU AYLA BATMAN EKİN SU ŞERİFOĞLU 8 22 17 47
87 Bilim Mucitleri MERKEZ - REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU Beren Şen Gülnur Çolak 6 32 9 47
88 Turkuaz ÇAYELİ - BÜYÜKKÖY ORTAOKULU Ayşe KILIÇ Hasibe AKSU 4 26 17 47
89 Rubi MERKEZ - REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU Ecrin Tanas Niyazi Yiğit Taşpınar 8 29 9 46
90 RoboMUE ÇAMLIHEMŞİN - ATATÜRK ORTAOKULU Muhammet SARITAŞ Emir Can ALBARDAK 10 16 20 46
91 KARADENİZ KOD ÇAYELİ - MERKEZ ATATÜRK ORTAOKULU YASİN KAYA ELİF ZÜMRA BEŞİR 24 7 15 46
92 Atamayacaklar MERKEZ - BOĞAZ ORTAOKULU Oğuz Safa Yeğen Yağız Eren Sinaloğlu 16 18 10 44
93 ELMA_KOD ÇAYELİ - MERKEZ ATATÜRK ORTAOKULU SAMET KASIM HASAN ASAF KOTİLOĞLU 24 0 19 43
94 Çevrimiçi Birinciler MERKEZ - DÖRTYOL ŞEHİT HALİL SADIKOĞLU ORTAOKULU Yasin BAŞ Hüseyin GÖZELER 8 11 22 41
95 kral.com MERKEZ - REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU Arda Özdemir Kadir Yılmaz 8 20 12 40
96 KOD CANAVARLARI ÇAYELİ - MERKEZ ATATÜRK ORTAOKULU KAYRA MERT MUHAMMET ALİ YAMAN 18 0 20 38
97 BALMALAR ÇAYELİ - YAMANTÜRK ORTAOKULU BERAT DEMİR YUSUF SANDIKÇI 0 8 29 37
98 Nisa Team ARDEŞEN - ALPARSLAN ORTAOKULU Nisa SALİHOĞLU Azra Nisa VARELCİ 12 15 10 37
99 Takım53 GÜNEYSU - KAPTAN AHMET ERDOĞAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ Alperen Altunsu Yunus Emre Öztürk 12 11 13 36
100 Kara Laz ARDEŞEN - ARDEŞEN İMAM HATİP ORTAOKULU Muhammet Eren DAĞ Yıldıray BOZKAN 36 0 0 36
101 Hawk Team MERKEZ - MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU Adem AKTAŞ Mert SEVİNDİK 20 0 16 36
102 Parlayan Yıldızlar 2 MERKEZ - BOĞAZ ORTAOKULU Betül Sandıkçı Yağmur Ela Delihasan 23 0 12 35
103 RoboMKE ÇAMLIHEMŞİN - ATATÜRK ORTAOKULU Mustafa Kemal BEKAR Yiğit BERGAL 5 21 9 35
104 TTMoco53 GÜNEYSU - KAPTAN AHMET ERDOĞAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ Mert Çiçekli İsmail Öksüz 5 20 9 34
105 MY LİTTLE PONY MERKEZ - ÇAYKUR ORTAOKULU GAMZE YILMAZ ZEHRA FENER 9 0 23 32
106 KODLAOYNA KALKANDERE - ATATÜRK ORTAOKULU BEDİRHAN ÇOLAK SEMİH ÇOLAK 0 16 15 31
107 İKİZLER MERKEZ - ÇAYKUR ORTAOKULU AZRA KAHVECİ METEHAN KAHVECİ 30 0 0 30
108 ALBAYRAK MERKEZ - MERKEZ ATATÜRK ORTAOKULU Fatih GÜVEN Yusuf YILMAZ 6 17 5 28
109 Programcı Pikaçular MERKEZ - HÜSEYİN YARDIMCI ORTAOKULU Mehmet Nazır Çakmakçı Hüseyin Kayra Dilekçi 28 0 0 28
110 OkTaş MERKEZ - REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU Damla Taşkıran Emel Okay 8 16 3 27
111 YILDIZ KIZLAR KALKANDERE - ATATÜRK ORTAOKULU SENA ÖZTÜRK EDANUR KAMİLOĞLU 0 12 12 24
112 6ENİN KODCULARI ÇAYELİ - YAMANTÜRK ORTAOKULU MAHİR DİLMAÇ HASAN ARDA NİŞANCI 0 12 11 23
113 CODERLAR İYİDERE - İMAM HATİP ORTAOKULU ALAEDDİN ENES GÜNEŞ ALPER YİĞİT KONT 15 0 7 22
114 DENİZ YILDIZI ÇAYELİ - MERKEZ ATATÜRK ORTAOKULU BİLAL KADİR GERZ MUHAMMED EYMEN AYAR 14 7 0 21
115 KorsanKrallar GÜNEYSU - KAPTAN AHMET ERDOĞAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ Musa Tosun Adem Ali Hocaoğlu 8 0 12 20
116 KIngs of Codes MERKEZ - BOĞAZ ORTAOKULU 20 0 0 20
117 Kara Şimşek GÜNEYSU - KAPTAN AHMET ERDOĞAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ Süleyman Efe Kazdal Yağız Efe Kuru 17 0 0 17
118 Bilim Canavarları GÜNEYSU - KAPTAN AHMET ERDOĞAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ Kayra Berk Tosun Yusuf Rıza Sunar 4 13 0 17
119 Avcılar MERKEZ - REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU Yusuf Eren Avcı Şevvalsu Çap 0 0 16 16
120 robotek GÜNEYSU - KAPTAN AHMET ERDOĞAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ Ahmet Demirci Musa Samed Kaynak 15 0 0 15
121 Heykırlar MERKEZ - ÇAYKUR ORTAOKULU Yasir Öztürk Yiğit Özcan 13 0 0 13
122 Tamirci Çırakları ÇAYELİ - ŞEHİT MUHAMMET AMBAR İMAM HATİP ORTAOKULU Mustafa Lokman KANDEMİR Bedirhan ÖZTÜRK 12 0 0 12
123 PEMBE AXOLT MERKEZ - ÇAYKUR ORTAOKULU BATUHAN TOPTAN ERTUĞ MİRAÇ GÜL 10 0 0 10
124 Seth ARDEŞEN - ARDEŞEN İMAM HATİP ORTAOKULU Bilal Yaser EKSİLMEZ Ahmet Kaan ÖZYANIK 8 0 0 8
125 Boğaz-1 MERKEZ - BOĞAZ ORTAOKULU Ahmet Fatih TÜRKYILMAZ Ege BİLGİN 8 0 0 8
126 Çöl Aslanı MERKEZ - BOĞAZ ORTAOKULU Yağmur Demir Ecrin Nur Yıldız 0 7 0 7
127 CODER GIRLS ÇAYELİ - YAMANTÜRK ORTAOKULU ŞEVVAL NİSA SOLAK GİZEM KÜÇÜKSARI 0 6 0 6
128 jetski GÜNEYSU - KAPTAN AHMET ERDOĞAN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ Muhammed Said Kayacı Kerem Can 6 0 0 6
129 Işıklı 60. Yıl ARDEŞEN - IŞIKLI 60 YIL ORTAOKULU Rüzgar Karabulut Nida Ekşioğlu 5 0 0 5
130 Kod King MERKEZ - MEHMET AKİF ERSOY ORTAOKULU Hasan Emir Kahveci Eymen Bursa 0 0 0 0
131 İki Kafadar MERKEZ - REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU Mehmet Akif Büyük Doğukan Kemal 0 0 0 0
132 Kodlatopluca ÇAMLIHEMŞİN - ÇAMLIHEMŞİN ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ Nisanur YAĞCI Havvanur KESTİ 0 0 0 0
133 Oyun Tutkunları İKİZDERE - İKİZDERE ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ Ahmet Hakan KAPTAN Fevzi Salih DEMİR 0 0 0 0
134 FUTBOL PARODİLERİ MERKEZ - ÇAYKUR ORTAOKULU YİĞİT BUĞRA POYRAZ ÖMER FARUK MAĞUNACI 0 0 0 0
135 Jr Maker MERKEZ - ÖZEL RİZE BAHÇEŞEHİR KOLEJİ ORTAOKULU Adnan Ediz Korkmaz Nuri Anıl Korkmaz 0 0 0 0
136 Robot-İlAy MERKEZ - ÖZEL RİZE LEVENT ORTAOKULU İlke Güçlü Ayşe Artan 0 0 0 0
137 ZEUS MERKEZ - MERKEZ ATATÜRK ORTAOKULU Maksuthan BIYIK Muhammet BAŞ 0 0 0 0
138 Sarı Kedileri MERKEZ - REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU Celal Onur Bulut Lara Bıçakçı 0 0 0 0
139 Robot-DoBu MERKEZ - ÖZEL RİZE LEVENT ORTAOKULU Buğra Bakır Doruk Bilir 0 0 0 0
140 Robot-DoGo MERKEZ - ÖZEL RİZE LEVENT ORTAOKULU Gökçay Sandıkçı Metin Doruk Tosun 0 0 0 0
141 Roketler MERKEZ - REŞADİYE ZİHNİ DERİN ORTAOKULU Alperen Seymenoğlu Poyraz Semih Çolak 0 0 0 0
142 Karasu Kod Team MERKEZ - KARASU ORTAOKULU Saliha Demircan Kübra Arıcan 0 0 0 0
143 Alize ÇAYELİ - ŞEHİT MUHAMMET AMBAR İMAM HATİP ORTAOKULU Hakan Kazım ÖZER Miraç Mert OKUMUŞ 0 0 0 0