EĞİTİM TARİHLERİ

Sıra Eğitim Adı Eğitmen Tarih Saat
1 Şeyma IŞIK ile Ergenle İletişim Kursu Şeyma IŞIK 21 Mayıs 2022 Cumartesi 10:00
2 Yalçın SANDALCI ile Dinamik Matematik Yazılımı (Geogebra) Kursu Yalçın SANDALCI 14 Haziran 2022 Salı 10:00
3 Mehmet KAL ile Yaşayan Diller ve Lehçeler (Lazca) Kursu Mehmet KAL 20 Haziran 2022 Pazartesi 10:00
4 Adem TÜRK ile Temel Robotik Kursu Adem TÜRK 21 Haziran 2022 Salı 10:00
5 Onur KASAP ile Microsoft Office (İleri Seviye) Kursu Onur KASAP 21 Haziran 2022 Salı 10:00
6 Meryem EĞRİOĞLU ile STEM (Temel Seviye) Kursu Meryem EĞRİOĞLU 21 Haziran 2022 Salı 10:00
7 Cem Tuncay ŞAHİNKAYA ile İletişim ve Etkili Sunuş Teknikleri Kursu Cem Tuncay ŞAHİNKAYA 21 Haziran 2022 Salı 10:00
8 Betül YALÇINKAYA ile Bir Öğretmen Bin Ritim Kursu Betül YALÇINKAYA 21 Haziran 2022 Salı 10:00
9 Adem KESİMAL ile Doğa Yürüyüşü (Yaz) Eğitimi Kursu Adem KESİMAL 21 Haziran 2022 Salı 10:00
10 Ali YILMAZ ile Zeka Oyunları Kursu 1 Ali YILMAZ 21 Haziran 2022 Salı 10:00
11 Turgay OKUMUŞ ile Oryantiring Eğitimi Kursu Turgay OKUMUŞ 21 Haziran 2022 Salı 10:00
12 Nazim ALAGÖZ ile Özel Eğitim İhtiyacı Olan Öğrencilere Yönelik Destek Eğitim Odası Eğitimi Kursu Nazim ALAGÖZ 7 Eylül 2022 Çarşamba 10:00
13 Özge BEYAZ ile eTwinning ile Teknolojik ve Pedagojik Yenilik Kursu Özge BEYAZ 17 Eylül 2022 Cumartesi 10:00
14 Feyyaz ŞENTÜRK ile Öğrenme Güçlüğü Olan Öğrencilerin Eğitiminde Kaynaştırma-Bütünleştirme Yoluyla Eğitim Uygulamaları Kursu Feyyaz ŞENTÜRK 24 Eylül 2022 Cumartesi 10:00
15 Mustafa DEMİR ile SPSS Kullanımı (Temel Seviye) Kursu Mustafa DEMİR 1 Ekim 2022 Cumartesi 10:00
16 Hasan YILMAZ ile Bağımlılıkla Mücadele Kursu Hasan YILMAZ 4 Ekim 2022 Salı 10:00
17 Adem TÜRK ile İçerik Yönetim Sistemleri Kursu Adem TÜRK 6 Ekim 2022 Perşembe 10:00
18 Esen AYKUT ile Öğretmenlik Uygulaması Danışmanlığı Eğitimi Kursu Esen AYKUT 7 Ekim 2022 Cuma 10:00
19 Volkan KOÇ ile Android Programlama (Temel Seviye) Kursu Volkan KOÇ 13 Ekim 2022 Perşembe 10:00
20 Adem TÜRK ile Oyun Temelli Blok Kodlama Kursu Adem TÜRK 15 Ekim 2022 Cumartesi 10:00
21 Özge BEYAZ ile Eğitimde Yeni Yaklaşımlar Kursu Özge BEYAZ 15 Ekim 2022 Cumartesi 10:00
22 Cem Tuncay ŞAHİNKAYA ile Yaşam Becerileri Kursu Cem Tuncay ŞAHİNKAYA 20 Ekim 2022 Perşembe 10:00
23 Adil TUĞYAN ile AB Projeleri Hazırlama Teknikleri Kursu Adil TUĞYAN 5 Kasım 2022 Cumartesi 10:00
24 Emrehan ÖZDEN ile Arduino Uygulamaları (Temel Seviye) Kursu Emrehan ÖZDEN 15 Kasım 2022 Salı 10:00
25 Ali YILMAZ ile Zekâ Oyunları Uygulamaları Eğitimi Kursu Ali YILMAZ 15 Kasım 2022 Salı 10:00
26 Ayşe KALYON GÜNTÜRK ile Eğitimde Drama Teknikleri Kursu Ayşe KALYON GÜNTÜRK 15 Kasım 2022 Salı 10:00
27 Fatih IRMAK ile Masal Anlatıcılığı Eğitimi Kursu Fatih IRMAK 17 Kasım 2022 Perşembe 10:00
28 Yalçın SANDALCI ile Origami (Kağıt Katlama) Kursu Yalçın SANDALCI 3 Aralık 2022 Cumartesi 10:00
29 Namık Kemal ARICI ile Doğa Yürüyüşü (Kış) Eğitimi Kursu Namık Kemal ARICI 19 Aralık 2022 Pazartesi 10:00

EĞİTİM TAKVİMİ

Aralık - 2020
Pazartesi
Pzt
Salı
Salı
Çarşamba
Çrş
Perşembe
Prş
Cuma
Cm
Cumartesi
Cts
Pazar
Pz
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31