RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Zorunlu Çalışma Yükümlüsü Öğretmenlerin Tespiti...

Zorunlu Çalışma Yükümlüsü Öğretmenlerin Tespiti...

Aşağıdaki açıklamalara göre zorunlu çalışma yükümlüsü öğretmenlere ait veri girişlerinin en geç 09/06/2015 tarihi 14.00´ a kadar evrakları ile girişinin sağlanması gerekmektedir. İl ve İlçe kurumlarımızın dikkatine...

 

İşlem Detay ve açıklamaları:

 

Zorunlu  çalışma yükümlüsü öğretmenlerin tespitine ilişkin 03-09 Haziran 2015 tarihleri arasında  http://ikbs.meb.gov.tr  adresine giriş yapılarak zorunlu çalışma yükümlüsü öğretmenlerin tespiti sağlanacaktır. Zorunlu çalışma yükümlülüğü bulunan öğretmenlerin tespitinde Millî Eğitim Bakanlığı Öğretmenlerinin  Atama ve Yer Değiştirme Yönetmeliğinin 44., 45, 46, ve 47. maddelerine göre işlem yapılması gerekmektedir.

 

Sisteme giriş için MEBBİS şifresi (Resim-1)  kullanılacaktır.

Sisteme giriş sonrasında “Atama Modülü” ( Resim-2)  üzerindeki “Zorunlu Durum Tespit /Personel Durumu”  (Resim-3) menüsünden giriş yapılacaktır.

 

Zorunlu Çalışma Yükümlüsü Öğretmenler...Zorunlu Çalışma Yükümlüsü Öğretmenler...Zorunlu Çalışma Yükümlüsü Öğretmenler...

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.