RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YÖNETİCİLİK GÖREVİNDEN AYRILAN ÖĞRETMENLERİN ATAMALARI

YÖNETİCİLİK GÖREVİNDEN AYRILAN ÖĞRETMENLERİN ATAMALARI

İlimiz dahilindeki okul/kurumlarda yönetici iken görevden ayrılan veya norm fazlası durumunda bulunan öğretmenlerden istek ve ihtiyaca göre başvuruları alınarak öğretmen  ihtiyacı olan  okul ve kurumlara atamaları yapılacaktır.

Buna göre:

1. Atamalar; öncelikle görevli oldukları eğilim bölgesi, yerleşim yeri, ilçe ve il sıralaması dikkate alınarak ihtiyaca göre puan üstünlüğüne göre yapılacaktır.

2. Zorunlu hizmetini yapıyor durumda olanlar öncelikle zorunlu hizmet kapsamındaki okullara, bulunmaması durumunda zorunlu hizmet kapsamı dışındaki okullara atanacaktır.

 3. Fen Liseleri, Sosyal Bilimler lisesi öğretmenlerinin tamamı, Güzel Sanatlar Lisesi Resim, Müzik öğretmenleri ve Spor Lisesinin Beden Eğitimi öğretmenlikleri için ihtiyaç bulunması halinde daha önce bu okullarda veya Anadolu Liselerinde ilgili mevzuata göre atanıp çalışmış olanlar arasından atama yapılacaktır.

4. Branşlar bazında atama yapılacak okul ve kurumların listesi  müdürlüğümüz "http://rize.meb.gov.tr"  sitesinde yayınlanacaktır.

İlçenizde görevli ilgili tüm yönetici ve öğretmenlere duyurunun imza karşılığı yapılması ve başvuru dilekçelerinin alınarak 20.02.2015 tarihine kadar müdürlüğümüze gönderilmesini rica ederim.

 

İHTİYAÇ LİSTESİNE ERİŞMEK İÇİN TIKLAYINIZ...

 

 

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.