RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yenilenen Öğretim Programları Semineri Açılışı Yapıldı.

Yenilenen Öğretim Programları tanıtım seminerlerinin açılışı Çayeli Hizmet İçi Eğitim Enstitüsünde düzenlenen törenle yapıldı.
Yenilenen Öğretim Programları Semineri Açılışı Yapıldı.

Yenilenen Öğretim Programları tanıtım seminerlerinin açılış toplantısına Talim Terbiye Kurulu Daire Başkanı Ahmet Vefa GÜLER İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Hamdi YILMAZ, şube  müdürlerimiz, ilçe milli eğitim müdürleri ve formatör öğretmenler katıldı. 

 5- 7 Eylül  tarihleri arasında devam edecek olan seminer çalışmasının açılış konuşmasını İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Hamdi YILMAZ yaptı. Eğitim-Öğretim çalışmalarının en önemli hedefinin; öğrenciyi mutlu kılmak, onu yaşayacağı çağın, günlerin gerektireceği bilgi, beceri ve değerleri kazandırmak olduğunu ve bu konuda en önemli görevlerden birinin de okullarda uygulanan müfredat programlarına düştüğünü belirtti ve açılışını yaptıkları Yeni Müfredat Tanıtım Programı Seminerlerinin kendileri için öneminden söz etti. Bu konuda eğitim almış formatör öğretmenlerimize yapacakları eğitimlerde başarılar diledi. 

Talim Terbiye Kurulu Daire Başkanı Ahmet Vefa GÜLER, açılışta yaptığı konuşmada bu yıl uygulamaya konulan müfredat programında yapılan değişikliklerden söz etti ve yapılan bu değişikliğin en büyük adımının okullarda bu müfredatı uygulayacak öğretmenlerimizin bu değişime sahip çıkmaları olduğunu belirtti. Bu nedenle en büyük görevin bu tanıtımı gerçekleştirecek formatör öğretmenlerimize düştüğünü söyleyerek formatör öğretmenlere başarılar diledi. 

Açılış konnuşmalarının ardından tüm il için yapılan Yeni Öğretim Programları tanıtım seminerleri çalışma takvimi ilgili formatör öğretmenlere dağıtıldı. 

05-09-201705-09-201705-09-201705-09-2017

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.