RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"YENİ NESİL ÖĞRETMEN" ADLI PROJEMİZ TÜRKİYE GENELİNDEKİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜKLERİ TARAFINDAN YAPILAN BAŞVURULAR İÇERİSİNDE DESTEK ALMAYA HAK KAZANAN 11 PROJE İÇİNDE YER ALDI15. yılında olan TÜBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları Destekleme Programı kapsamında başvurusunu gerçekleştirdiğimiz ve yürütücülüğünü İl eTwinning Koordinatörümüz Özge BEYAZ'ın yaptığı"Yeni Nesil Öğretmen" adlı projemiz Türkiye genelindeki il milli eğitim müdürlükleri tarafından yapılan başvurular içerisinde destek almaya hak kazanan 11 proje içinde yer almıştır.
Proje ile Rize, Artvin, Trabzon, Ordu, Giresun, Gümüşhane ve Bayburt illerinde görev yapan Fen Bilimleri, Matematik, Türkçe, Sosyal Bilgiler, İngilizce ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerine dijital uygulamaları derslerinde daha etkin kullanmalarını sağlayacak bilgi ve becerilerin kazandırılması ve öğretmenlerin edindikleri bu tecrübeyi diğer meslektaşlarıyla paylaşmaları hedeflenmektedir.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.