RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TÜRK PSİKOLOJİK DANIŞMA VE REHBERLİK DERNEĞİ EKİBİNİ MİSAFİR ETTİK

TÜRK PSİKOLOJİK DANIŞMA VE REHBERLİK DERNEĞİ EKİBİNİ MİSAFİR ETTİK

  Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği Rize Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri, Müdürümüz Engin EMEN'i ziyaret etti. Ziyarette il merkezimizde verilmekte olan psikolojik danışma ve rehberlik hizmetleri, COVID-19 etkisi nedeniyle yaşanabilecek travma sonrası stres bozuklukluklarına karşı alınabilecek önlemler görüşüldü.

 Özel eğitim hizmetlerinin de ele alındığı toplantıda RAM tarafından özel gereksinimli öğrencilerimize verilmekte olan hizmetlerin durumu da değerlendirildi. Müdürümüz,  eğitimde kaybedecek bir ferdin dahi olmadığını, özel gereksinimli öğrencilerimizin çağın gereksinimlerine uygun ve güncel değerlendirme bataryaları ile değerlendirildiğini söyledi. Özel gereksinimli öğrencilerimizin Bakanlığımızın sağlamış olduğu imkanlar sayesinde oldukça kaliteli eğitim aldıklarını da sözlerine ekledi. Müdürümüz vermiş oldukları hizmet ve ziyaretleri için de Türk Psikolojik Danışma ve Rehberlik Derneği ekibne teşekkürlerini iletti.

03-11-2020

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.