RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TOBB FEN LİSESİNDEN DERGİ TAKDİMİ

Rize TOBB Fen Lisesi tarafından çıkarılan İngilizce derginin takdimi İl Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK' a makamında ziyaret edilerek gerçekleştirildi.
TOBB FEN LİSESİNDEN DERGİ TAKDİMİ

Okul Müdürü Tekin IŞIK önderliğinde, öğrencilerden Ali Eren Dinç, Bedia Ertürk ve İpek Nur Gül ile beraber danışmanları olarak İngilizce öğretmenleri Tolga AKALIN ve Tuba SEVİLGEN tarafından dergi tanıtımı gerçekleştirildi. Derginin hazırlık aşamasından bahseden Okul Müdürü Tekin IŞIK "Rize TOBB Fen Lisesi olarak bilim ve kültür içerikli hazırlanan bu derginin İngilizce alanında da gerekli farkındalığın oluşması için tüm içerik İngilizce olarak hazırlanmış ve özgün bir içerik olmasına dikkat edilmiştir." dedi.

         Müdürümüz Yaşar KOÇAK tarafından oldukça beğenilen derginin tanıtımı sıcak bir sohbet ortamında gerçekleştirildi. Müdürümüz KOÇAK öğrencilerimiz ile sohbetinde sosyal faaliyetlerin önemine vurgu yaparak bu tür çalışmaların faydasından bahsetti. Müdürümüz tarafından sıcak ve misafirperver bir tutumla karşılanan ziyaretçiler bundan sonraki çalışmalarında da aynı özverinin ve başarının beklendiği temennileri ile uğurlandı.

15-10-201915-10-201915-10-201915-10-2019

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.