RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEMA VAKFI TEMSİLCİSİ AHMET ALİ KORK MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

TEMA Vakfı Temsilcisi Ahmet Ali KORK ve Arzu CİHAN Müdürümüzü ziyaret ederek, Müdürümüz adına Eskişehir Kayı-3 ormanında toprakla buluşturdukları 3 fidanın belgesini sundular.  
TEMA VAKFI TEMSİLCİSİ AHMET ALİ KORK MÜDÜRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

   Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, TEMA Vakfının çalışmalarının ülkemizde çevre bilincinin oluşması ve doğanın bozulmadan gelecek nesillere aktarılması açısından son derece faydalı olduğunu ifade etti. Müdürümüz,Rize Valiliği himayelerinde Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen "Bahçeler Toprak Olsun, Gençler Yeşile Doysun" projesi hakkında bilgi vererek : "Bizler de öğrencilerimizi toprağın bereketi, doğanın kucaklayıcı sevgisiyle buluşturarak çevre bilinci aşılamak amacı ile bir proje yürütüyoruz. Rize'deki 48 okulumuza meyve fidanı temin ederek çocuklarımızın öğretmenleri eşliğinde bu fidanları dikip büyütmelerini istedik. Projemizin aynı zamanda  örnek olarak yurt sathında okullarımızda yer bulmasını da istiyoruz. " dedi.

27-11-2020

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.