RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sene Sonu Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

Sene sonu değerlendirme toplantısı Milli Eğitim Müdürümüz, Temel Eğitim Şube Müdürümüz ve Merkez ilçe kurum müdürlerimizin katılımı ile Rehberlik ve Araştırma Merkezi konferans salonunda  gerçekleştirildi.
Sene Sonu Değerlendirme Toplantısı Düzenlendi

2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı sene sonu değerlendirme toplantısı Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi YILMAZ, Temel Eğitim Şube Müdürü Zafer HAŞİMOĞLU ve Merkez ilçe kurum müdürlerinin katılımı ile Rehberlik ve Araştırma Merkezi konferans salonunda 4 Temmuz 2017 tarihinde gerçekleştirildi.

Toplantıda müdürlüğümüze bağlı kurumlarda gerçekleştirilecek yapı ve onarım işlerinin yanı sıra Bakanlığımızın 8. sınıf öğrencilerine uyguladığı ortak sınavlar ile ortaöğretim kurumlarından bu yıl mezun olan öğrencilerin girdiği ÖSYM sınavlarına ait sonuçlar değerlendirildi. Ayrıca, sınava giren öğrencilere, yapacakları tercihlerle ilgili ne şekilde rehberlik edileceği konusu da ilgili kurum müdürlerinin görüşleri alınarak izlenecek ortak yol belirlendi.

04-07-201704-07-2017

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.