RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN VALİMİZ KEMAL ÇEBER İLE VALİ YARDIMCIMIZ SAYIN SEDAT SEZİK'İ MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE AĞIRLADIK

  Valimiz Sayın Kemal ÇEBER ile Vali Yardımcımız Sayın Sedat SEZİK, Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN'e iadeyi ziyarette bulundular. 
SAYIN VALİMİZ KEMAL ÇEBER İLE VALİ YARDIMCIMIZ SAYIN SEDAT SEZİK'İ MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE AĞIRLADIK

  Sayın Valimiz Kemal ÇEBER, Milli Eğitim Müdürümüze görevinde başarılar dileyerek TEKNOFEST'te alınan Türkiye birinciliğinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ulusal platformda alınan bu tür başarıların tüm gençlerimize örnek olduğunu ve gençlerimize cesaret ile özgüven kazandırdığına işaret eden Sayın Valimiz, proje üretme sürecinde tüm öğretmen ve öğrencilerimize gereken desteğin verilmesinin önemine değindi. Rize'mizin potansiyel olarak öncü bir il olduğunu vurgulayan Sayın Valimiz, bu potansiyelin değerlendirilerek  öğrencilerimizin ufkunu açacak ve katma değer ortaya koyacak tüm çalışmaları destekleyeceklerini dile getirdi. Uzaktan eğitim sürecinde teknolojik ürün eksiği yaşayan öğrencilerimize devletimizin desteğini ifade eden Sayın Valimiz, Valiliğimizin koordinasyonunda tablet eksiği olan ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaşacaklarını belirtti. Valimiz Sayın Kemal ÇEBER, Milli Eğitim Müdürümüzden yürütülen eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi aldı.

  Ziyaretlerinden dolayı Müdürümüz, Sayın Valimize ve Vali Yardımcımıza teşekkürlerini sundu. Rize'mizin eğitimde yakaladığı ivmenin gün geçtikçe arttığına işaret eden Müdürümüz, üretmek isteyen tüm öğrenci,öğretmen ve idarecilerin sonuna kadar yanında olduklarını ifade ederek yüz yüze eğitim ve uzaktan eğitim çalışmaları ile yürütülen projelerle ilgili ayrıntılı bilgi sundu. 

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.