RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SAYIN BAKANIMIZIN BAŞKANLIĞINDA DÜZENLENEN "ÇALIŞMA KİTABI VE DİJİTAL İÇERİK HAZIRLAMA EKİPLERİ TOPLANTISINA" KATILDIK

SAYIN BAKANIMIZIN BAŞKANLIĞINDA DÜZENLENEN

  Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK başkanlığında ve Temel Eğitim Genel Müdürlü Cem GENÇOĞLU moderatörlüğünde çevrimiçi oalrak gerçekleştirilen Çalışma Kitabı ve Dijital İçerik Hazırlama Ekipleri toplantısına Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, Şube Müdürümüz Fikret SOLAK ve ilimizde çalışma ekiplerinde yer alan öğretmenlerimiz katıldılar. 

  Toplantıda Temel Eğitim Genel Müdürlüğü koordinatörlüğünde  ve ilimizin de dahil olduğu  50 Milli Eğitim Müdürlüğünde  (Adana,  Adıyaman, Afyonkarahisar, Amasya, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bayburt, Bingöl,  Bolu, Bursa, Çorum, Denizli, Düzce, Elazığ,  Erzincan, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Hakkâri, Hatay,  Iğdır, Isparta, İstanbul, İzmir, Karaman, Kırıkkale,  Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Malatya, Manisa, Mersin, Muğla,  Muş, Niğde, Ordu, Osmaniye,  Rize, Sakarya, Samsun, Sivas, Tokat, Trabzon,  Uşak, Yalova, Yozgat, Zonguldak) oluşturulan komisyonlarca ilkokul ve ortaokullara yönelik  çalışma kitabı ve dijital içerik çalışmaları ele alındı.

  Toplamda 950 öğretmen  ile kurulan komisyonlarda 118 çalışma kitabı  ve 76 dijital içerik hazırlanması planlandığı belirtilirken, illerde yapılan çalışmaların durumu hakkında da bilgi paylaşımında bulunuldu. Toplantı Sayın Bakanımız Ziya SELÇUK'un yapmış olduğu değerlendirme sonrasında sona erdi.

 

25-12-202025-12-2020

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.