RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

RİZELİ SANATÇILARIMIZ, RİZELİ ANNELERİMİZE ANNELER GÜNÜ İÇİN SESLENDİLER

RİZELİ SANATÇILARIMIZ, RİZELİ ANNELERİMİZE ANNELER GÜNÜ İÇİN SESLENDİLER

  Rizemizin değerli sanatçıları, Müdürlüğümüzün yapmış olduğu organizasyon ile annelerimiz için bir araya geldiler ve hoş bir sürprizin parçası oldular. Hülya POLAT, Altay, İsmail TÜRÜT, Davut GÜLOĞLU, Sinan ÖZEN ve Mustafa TOPALOĞLU gibi isimlerin yanı sıra Sayın Valimiz Kemal ÇEBER ve Sayın Belediye Başkanımız Rahmi METİN , Rizeli annelerimize özel olarak yazılmış bir şiir ile seslendiler.

  Sayın Valimiz Kemal ÇEBER, Sayın Belediye Başkanımız Rahmi METİN'in ve Rizeli sanatçılarımızın anneleriyle olan fotoğraflarının da yer aldığı videoda, sanatçılarımız evlerinden Rizeli annelerimize hitap ederek, zor günlerde her daim yanımızda olan annelerimize olan vefa borcumuzu bir nebze olsun ödemek için bir araya geldiler. Duygu dolu anların yaşanmasına vesile olan videomuza katılan başta Sayın Valimiz ve Sayın Belediye başkanımız olmak üzere  tüm sanatçılarımıza teşekkürlerimizi sunarken, halen fedakarlıkla bizler için çabalayan tüm  annelerimizin anneler gününü kutluyor, müteveffa olan annelerimizi de rahmet anıyoruz.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.