RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi Bilgilendirme Toplantısına Katıldı

Rize Valisi Erdoğan Bektaş, Rize Babillon Otel’de düzenlenen DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi Bilgilendirme Toplantısına Katıldı
Rize Valisi Erdoğan BEKTAŞ DynEd İngilizce Dil Eğitim Sistemi Bilgilendirme Toplantısına Katıldı

Rize Babillon Otel’de gerçekleştirilen toplantıda,  Rize Valisi Erdoğan Bektaş , Vali Yardımcısı Selçuk Köksal,Programlar ve Öğretim Materyalleri Daire Başkanı Dr. Elif Bakar, İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Yunus Derekaya, İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi Yılmaz, Şube müdürleri ve 81 ilden 1 koordinatör yardımcısı katıldı. Rize Valisi Erdoğan Bektaş, “İngilizce bilmek günümüzün olmazsa olmazıdır. Bundan 15-20 sene öncesine kadar İngilizceyi veya herhangi bir dili akıcı bir şekilde konuşabilmek bir zenginlik sayılırken, günümüzde görüyoruz ki özellikle İngilizce bilmek ayrıcalık değil, gerekliliktir. Değişen dünyayı takip etmek sorumluluklarımız arasındadır. Yenilikleri dil haznemize katmak, kendimizi geliştirmek de görevimizdir. Bilimde ileri gitmek için dünyayı takip etmeli, belki de daha da önemlisi dünyanın bizi takip etmesini sağlamalıyız. Bu da ancak ortak bir dil kullanımıyla mümkün olabilir” ifadelerini kullandı. Dyned ve Kodlama projelerinin önemine vurgu yapan Vali Erdoğan Bektaş katılımcılara teşekkür ederek başarılı bir toplantı geçirme temennisinde bulundu. 

31-10-201731-10-201731-10-201731-10-2017

 

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.