RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Rize Milli Eğitim Ailesinin Acı Kaybı!

Rize Halk Eğitim Merkezi Müdürü İhsan Çelik, yakalandığı amansız hastalıkla mücadelesini kaybederek Rize Eğitim ve Araştırma Hastahanesinde vefat etti.  
Rize Milli Eğitim Ailesinin Acı Kaybı!

Kısa bir süre önce amansız bir hastalığa yakalanan Rize Halk Eğitim Merkezi Müdürü İhsan Çelik, hastalık ile mücadelesini kaybederek vefat etmiştir. Merhum ihsan Çelik'in cenazesi Rize Sahil Camiinde kılındı. Cami bahçesinde İhsan Çelik'in ailesi taziye ve başsağlığı dileklerini kabul ettikten sonra merhum İhsan Çelik, Güneysu ilçesi Dumankaya Köyündeki aile kabristanlığına defnedildi. Cenazeye Rize Valisi Kemal ÇEBER, Rize Belediye Başkanı Rahmi METİN, Rize Milli Eğitim Müdürü Yaşar KOÇAK ve vatandaşlar katıldı. 

İHSAN ÇELİK KİMDİR?

05.05.1955 yılında Rize'nin Güneysu ilçesi Dumankaya Köyünde doğdu. İlköğrenimini Yeşilköy İlkokulunda, orta ve lise öğrenimini Rize İ.H.Lisesi'nde tamamladı. Yükseköğrenimini ise Rize Eğitim Enstitüsünde tamamladıktan sonra sırasıyla Gümüşhane-Bayburt ilçesi Alapelit İlkokulunda, Rize Merkez Dağsu İlkokulunda, Bingöl Gözeler-Harabe Köyünde, Rize-Güneysu ilkokulunda çalıştıktan sonra Rize Merkez İstiklal ilkokuluna önce öğretmen olarak sonra müdür yardımcısı olarak görev yaptı.

2004 yılında Vakıflar İlkokulu'na okul müdürü olarak atandı ve 2018 yılına kadar burada görev yaptıktan sonra 2018 yılında Rize Halk Eğitimi Merkezi'ne müdür olarak atandı ve hayatını kaybettiği 31 Ağustos 2019 tarihine kadar bu görevi yürüttü.

Merhum müdürümüze Allah Rahmet Eylesin, Ailesi ve tüm eğitim ailemizin başı sağolsun!

31-08-2019

31-08-2019

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.