RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

RİZE BİLSEM, ARDEŞEN BİLSEM ve PAZAR RAM ZİYARETLERİ

İlimizdeki Bilim ve Sanat Merkezlerine Müdürümüz KOÇAK beraberinde Şube Müdürlerimiz Bülent İÇBUDAK ve Selçuk TORPİL olmak üzere bir dizi ziyaretlerde bulundu.
RİZE BİLSEM, ARDEŞEN BİLSEM ve PAZAR RAM ZİYARETLERİ

İlk olarak Rize Fatma Nuri Erkan Bilim Sanat Merkezine ziyarette bulunulup öğretmenlerle bir araya gelindi. Okul Müdürünün yeni öğretim yılında okul ile ilgili bilgiler vermesinin ardından Müdürümüz KOÇAK, diğer okullardaki öğrencilerin de BİLSEM bünyesinde kurulacak Beceri ve Tasarım atölyelerinden yararlanabileceğini belirtti. Bu konuda diğer kurumlarla özellikle RTE Üniversitemiz ile işbirliği protokolü imzalanabileceğini belirten Müdürümüz KOÇAK sahip olunan öğrenci profillerinin iyi değerlendirilip gerçekleştirilen farklı etkinliklerin Müdürlüğümüz RİSTA modülünde paylaşılmasının önemini vurgulayarak bu modülün takip edilmesini istedi.  Ayrıca birçok öğretmenimizin emeği ile meydana getirilen "Okulum Rize" kitapçığının yereldeki kültürel değerleri ile müfredatın birleştirilerek etkin okul dışı öğrenme ortamları yaratılabileceğini vurgulayan Müdürümüz KOÇAK, öğretmenlerin dilek ve isteklerini dinledi.

Aynı gündem maddelerini paylaşmak üzere daha sonra Ardeşen BİLSEM'e ziyarette bulunan Müdürümüz KOÇAK'a Ardeşen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Ali Reşat YAZAR da eşlik etti. Burada yaptığı incelemelerin ardından Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Nimet BÜYÜK eşliğinde  Pazar Rehberlik ve Araştırma Merkezine geçen Müdürümüz KOÇAK, öğretmenler ile bir araya geldi.

18-10-201918-10-201918-10-201918-10-201918-10-2019

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.