RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

RİZE BELEDİYE BAŞKANI RAHMİ METİN'İ MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE AĞIRLADIK

RİZE BELEDİYE BAŞKANI RAHMİ METİN'İ MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE AĞIRLADIK

  Rize Belediye Başkanı Sayın Rahmi METİN, Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN'i ziyaret etti. Ziyarette hayırlı olsun dileklerini ileten Sayın Rahmi METİN, değişikliğin Rize eğitim camiasının yakalamış olduğu ivmeyi arttıracağından emin olduğunu sözlerine ekledi. Yeni dönemde Rizemizin çaylıklarından okullarımızın bahçelerine kadar her bir ferde tek tek ulaşacaklarını söyleyen Müdürümüz, ülkemizin ve dünyamızın zor günlerden geçtiğini, eğitimin ve genel olarak yaşamlarımızın dönüşüme uğradığını, bu dönüşüme iyi uyum sağlayan toplumların ise ayakta kalabileceğini söyledi. Eğitimde yaşanan değişimin inanılmaz ölçüde hızlı olduğunu sözlerine ekleyen Müdürümüz, Rizemizin her türlü güçlüğün altından kalkabilecek potansiyele sahip olduğunu belirtti.

  Yerel yönetimle her daim işbirliğine hazır olduklarını belirten Milli Eğitim Müdürümüz, Rize Belediyesi'nin gerçekleştirmiş olduğu başarılı işlerden övgüyle bahsederek, eğitimin bir temel olup yükseltmediği bir alanın olmadığını, bu nedenle eğitime yapılacak yatırımların uzun ve kısa dönemde getirisinin tartışılamayacak düzeyde yüksek olacağını söyledi. Eğitimde, küresel çapta düşünüp yerel adımlar atılması gerektiğini ileten Müdürümüz, ziyaretleri için Rize Belediye Başkanı Sayın Rahmi  METİN'e teşekkürlerini iletti.

16-09-202016-09-202016-09-202016-09-2020

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.