RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Prof. Dr. Selahattin TURAN "Etkili Okul Liderliği" Konferansı

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü ile UNICEF iş birliğinde yürütülen Kapsayıcı Eğitim Bağlamında Okul Yöneticilerinin Mesleki Gelişim Programı kapsamında Prof. Dr. Selahattin TURAN tarafından "Etkili Okul Liderliği" başlıklı konferans Çayeli Öğretmenevi salonunda verildi.
Prof. Dr. Selahattin TURAN

Milli Eğitim Bakanlığı ve UNICEF işbirliğinde yürütülen ve Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Kapsayıcı Eğitim Bağlamında Okul Yöneticilerinin Mesleki Becerilerinin Programı kapsamında Prof. Dr. Selahattin TURAN tarafından "Etkili Okul Liderliği" başlıklı konferans Çayeli Öğretmenevi salonunda verildi.

Konferansa İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Yaşar KOÇAK, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa KALENDER, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Selçuk TORPİL ile Evren GÖRMÜŞ, Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Selahattin Turan ve kursa katılan eğitimciler ile okul yöneticileri katıldı. 

Uludağ Üniversitesinde Eğitim Fakültesi öğretim üyesi Prof. Dr. Selahattin Turan, toplum temelli okul yönetimi ve öğretimsel liderlik üzerine verdiği konferans ile katılımcı okul yöneticilerine etkili okul liderliği ile ilgili bilgiler sundu.

Kapsayıcı Eğitim Bağlamında Okul Yöneticilerinin Mesleki Becerilerin Geliştirme Programı ile okul yöneticilerinin kapsayıcılık bağlamında mesleki gelişimlerine ilişkin bilgi, beceri, değer ve farkındalıklarını artırmak ve aynı zamanda başarılı bir okulda liderlik rolünü üstlenebilmeleri amaçlanıyor.

03-08-201903-08-201903-08-201903-08-201903-08-201903-08-2019

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.