RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

On Birinci Kalkınma Planı Vatandaş Anketi

On Birinci Kalkınma Planı Vatandaş Anketi

Ülkemizin gelecek beş yıl içinde ulaşmak istediği hedefleri ortaya koyacak olan On Birinci Ulusal Kalkınma Planı (2019-2023) hazırlıkları  Kalkınma Bakanlığı önderliğinde geniş katılımlı Özel İhtisas Komisyonları ve istişare toplantıları ile başlatılmıştır.

On Birinci Kalkınma Planı hazırlıkları kapsamında, yerel paydaşların, kadınların, gençlerin ve doğrudan vatandaşların kalkınma planı sürecine dahil olması hedeflenmektedir.  Bu kapsamda toplumun tüm kesimlerinin plandan beklentileri ile katkılarını almak ve plana yansıtmak amacıyla bir anket çalışması düzenlenmektedir.

Bu anket vasıtasıyla sunacağınız katkılar planın önceliklerinin belirlenmesine ışık tutacaktır. Anket süresi yaklaşık 1-2 dakika olup vermiş olduğunuz cevaplar hiçbir kurum ya da kuruluşla paylaşılmayacaktır.

1-28 Şubat 2018 tarihleri arasında aktif olacak ankete http://kbanket.kalkinma.gov.tr/index.php/473257/lang-tr adresinden ulaşılmaktadır.  

On Birinci Ulusal Kalkınma Planı (2019-2023)kapsamında anket dışında 13 - 20 Şubat 2018 tarihleri arasında tüm vatandaşlarımıza, kadınlar ve gençlere yönelik olmak üzere 3 oturumun yer alacağı il toplantıları düzenlenecektir. 11. Kalkınma Planı´na katkı sunmak üzere toplantılara katılmak isteyen tüm vatandaşlarımızın http://www.doka.org.tr/TR/Haberler/Gelecegimizi-Birlikte-Planlayalim adresinden Toplantı yeri ve zamanı takip ederek ilgili bağlantı adresinde belirtilen iletişim kanalları yoluyla kayıt yaptırması gerekmektedir. Katılımcı sayısı 100 kişi ile sınırlı olacaktır.   

Duyarlılığınız ve katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.