RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ KAMPANYASI İÇİN İLK ADIM ATILDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan tarafından başlatılan okuma-yazma seferberliği kampanyası Rize’de İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi YILMAZ’ın başkanlığında Bilim Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Erhan KAVAZ, SGK İl Müdürü Mustafa BAKIRCI, Orman İşletmeleri İl Müdürü Abdi EKŞİ ve birçok kurum ve kuruluşun temsilcileri ile yapılan toplantı ile başladı.
OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ KAMPANYASI İÇİN İLK ADIM ATILDI

Okuma-Yazma Seferberliği, Rize Halk Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen bir toplantı ile başladı. İlk Okul Müdürlerinin katıldığı toplantıda konuşan Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi YILMAZ, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın öncülüğünde daha önce de başlatılan ve başarıyla neticelendirilen kampanyaların olduğunu ve sadece “Ana Kız Okuldayız” kampanyasında sertifika verilenlerin sayısının 1 milyon 832 bin olduğunu belirterek, bu kampanyaya da halkımızın tam destek vereceğine inandığını ve tüm birimlerimizin bu konuda gerekli çalışmaları titizlikle sürdürmesi gerektiğini belirtti.

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi YILMAZ, Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğüne bağlı Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü koordinesinde açılacak olan kurslara okuma-yazma bilmeyen tüm vatandaşlarımızın başvurularını bu kurumlara yapabileceklerini belirtti.

16-02-201816-02-201816-02-201816-02-2018

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.