RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ” KAMPANYASI İÇİN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ BİR ARADAYDI

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN ve eşleri Emine ERDOĞAN’ın himayesinde ülke genelinde “Okuma Yazma Seferberliği” kampanyası ilimizde de tüm kurumların desteğiyle başlamış olup, konu ile ilgili İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi YILMAZ başkanlığında tüm ilçe Milli Eğitim Müdürlerinin ve Milli Eğitim Şube Müdürleri Ali Kemal KARACA ve Mehmet KİBAROĞLU´nun katılımıyla toplantı yapıldı.
“OKUMA YAZMA SEFERBERLİĞİ” KAMPANYASI İÇİN İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ BİR ARADAYDI

Okuma Yazma Seferberliği ile ilgili yapılan toplantıda kampanya dolayısıyla ilçelerimizde yapılacak çalışmalar planlanmış olup, kampanyanın açılış programı 26 Şubat 2018 Pazartesi İsmail Kahraman Kültür Merkezinde saat 10:30’da yapılacaktır.

Okuma yazma kurslarına katılmak isteyen vatandaşlarımızın, taleplerini Milli Eğitim Müdürlüğümüze, , kaymakamlıklarımıza, muhtarlıklarımıza, Halk Eğitimi Merkezlerine veya kendilerine en yakın okullara müracaat etmeleri gerekmektedir. Bu talepler doğrultusunda kurslar ilgili merkezlerde 05 Mart 2018 tarihinde başlayacaktır.

20-02-201820-02-2018

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.