RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

OKU-YORUM PROJESİ KAPSAMINDA EĞİTİMCİ ve YAZAR ÖMER KESKİN İLE ÇEVRİMİÇİ ETKİNLİKTE BİR ARAYA GELDİK

OKU-YORUM PROJESİ KAPSAMINDA EĞİTİMCİ ve YAZAR ÖMER KESKİN İLE ÇEVRİMİÇİ ETKİNLİKTE BİR ARAYA GELDİK

  Öğrencilerimizin; okuyan, düşünen, yorumlayan, eleştiren, medeniyetimizin kültürel mirasını değerlendiren, kültürümüzün söz ve yazı varlığını geliştiren, zenginleştiren ve yaygınlaştıran; geleceğin kültür elçileri olmak için çaba harcayan, okumayı bir yaşam biçimi hâline getiren, arkadaşlarıyla kültürel zeminde yeni bağlar kuran bireyler olarak yetişmelerini sağlamak ve onların bilimsel, sosyal, kültürel, sanatsal, edebi ve meslekî gelişimlerine çok yönlü katkıda bulunmak maksadıyla Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce gerçekleştiren Oku-Yorum projesi etkinlikleri devam ediyor.

  Proje dahilinde Milli Eğitim Müdürlüğümüzce düzenlenen ve Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Ahmet GÜRBÜZ'ün de katılımlarıyla gerçekleştirilen etkinliğe bu hafta "Okuma Kültürü" başlığıyla, eğitimci yazar kimliğiyle tanıdığımız Derepazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer KESKİN konuk oldu. Aynı zamanda "Umut Çiçekleri" kitabının da yazarı olan Ömer KESKİN, okumaya ve hayata dair deneyimlerini yazar ve eğitimci kimliğiyle harmanlayarak katılımcılara sundu. Katılımcılar hem okuma hem de yazın alanında merak ettiklerini de Ömer KESKİN'e iletme fırsatı buldular.

22-02-202122-02-202122-02-2021

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.