RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZE 'PUSULA' TAKDİM EDİLDİ

MÜDÜRÜMÜZE 'PUSULA' TAKDİM EDİLDİ

Çayeli Ahmet Hamdi İshakoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci ve öğretmenleri tarafından çıkarılan eğitim, bilim ve kültür dergisi Pusula'nın yayımlanan 5.sayısı Müdürümüz Yaşar KOÇAK'a takdim edildi.

          Çayeli Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN ve beraberinde Çayeli Ahmet Hamdi İshakoğlu MTAL Okul Müdürü Oğuz ÇELİK, öğretmen ve öğrencileri Müdürümüz KOÇAK'ı makamında ziyaret ederek Pusula dergisini kendilerine takdim etti. Derginin içeriği ile ilgili bilgi veren Okul Müdürü ÇELİK "Türkiye'nin en iddialı dergilerinden biri olan Pusula'nın bu sayısında; Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Muharrem KASAPOĞLU, Rize Valisi  Kemal ÇEBER, Rize Milli Eğitim Müdürü Yaşar KOÇAK, İş Adamı Faruk İhsan İSHAKOĞLU, Çayeli Belediye Başkanı İsmail Hakkı ÇİFTÇİ, Çayeli Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN,  Prof. Dr. Doğan CÜCELOĞLU,  Doç. Dr. Gürhan ŞİŞMAN, Televizyon Programcısı Güven İSLAMOĞLU, Ünlü Dağcı Merve EMİNOĞLU, Deniz Ticaret Odası Başkanı Tamer KIRAN, Teknik Direktör Okan BURUK ile röportajların yanında, Prof. Dr. Necmettin ALKAN, Prof. Dr. Binyamin BİRKAN, Mustafa KARTOĞLU, Hüseyin KAYA, Cemalettin KÖMÜRCÜ, İlknur MENLİK, Selçuk KÜPÇÜK, Abdulhamit ÖZEN gibi  tanınmış birçok yazar, hukukçu, sporcu, akademisyen yer aldı. Rize'nin tarihi ve turistik alanlarının tanıtımının yanında, Çayeli Denizcilik Lisesinin tanıtımına katkı sunmak amacıyla çıkarılan Pusula'da ayrıca yöremizi, kültürümüzü, kaybolmaya yüz tutmuş değerlerimizi ve bu değerler kaybolmaması için uğraş veren değerlilerimizi de tanıtmak amaçlanmaktadır." dedi. 

24-06-201924-06-201924-06-2019

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.