RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ, MESLEK LİSELERİ YÖNETİCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, Hasan Kemal Yardımcı MTAL toplantı salonunda Meslek Lisesi yöneticileriyle bir araya geldi. Toplantıya İl Milli Eğitim Şube Müdürü Berk EREN de katıldı.  
MÜDÜRÜMÜZ, MESLEK LİSELERİ YÖNETİCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Okullar arası başarı farklarını azaltmak ve mesleki eğitimi güçlendirmek için başlatılan "Mesleki Eğitimde 1000 Okul Projesi" kapsamında yapılan çalışmaların değerlendirildiği toplantıda meslek liselerinin işleyişinin daha verimli bir hale getirilmesi için yapılması gerekenler üzerinde duruldu.

Müdürümüz yapılan toplantıda meslek liselerinin günümüz koşullarında birer üretim üssü haline dönüşmesinin zorunluluk olduğunu ifade etti. Bu doğrultuda idarecilerden üretim amaçlı birer çalışma hazırlayarak Müdürlüğümüz ile paylaşmalarını istedi.

Toplantı sonunda okul idarecilerinin sorunlarını da dinleyen Müdürümüz, ilgili kurum ve kuruluşlarla gerekli görüşmeleri yapacağını ifade etti.

 02-04-202102-04-202102-04-2021

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.